kpilogo shields

Група ЛП-41

Спеціальність: 6.050503 Машинобудування (Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів)

ПІБ Тема Керівник
1. Верескун Павло Ігорович Екструзійний гранулюючий агрегат з модернізацією головки професор, к.т.н. Сівецький В.І.
2. Воробйов Вадим Анатолійович Устаткування для виробництва профілів з модернізацією черв’ячного преса професор, к.т.н. Сівецький В.І.
3. Домбровський Максим Андрійович Агрегат для виробництва плоскої плівки з модернізацією головки професор, д.т.н. Гондлях Олександр Володимирович
4. Іванілов Андрій Юрійович Лінія для виробництва труб з модернізацією головки доцент, к.т.н., Сідоров Д. Е.
5. Король Євгеній Леонідович Агрегат для нанесення ізоляції з модернізацією екструдера доцент, к.т.н., Сідоров Д. Е.
6. Писаренко Олександр Олегович Лінія для виробництва труб з модернізацією преса доцент, к.т.н., Сідоров Д. Е.
7. Письменний Максим Станіславович Агрегат для гарячої грануляції з модернізацією головки ст. викладач, Чемерис А. О.
8. Пономаренко Вадим Анатолійович Агрегат для виробництва рукавної плівки з модернізацією екструдера ст. викладач, Чемерис А. О.
9. Сімонян Артур Самвелович Агрегат для виробництва полоси з модернізацією черв’яка ст. викладач, Чемерис А. О.
10. Устенко Олександр Олегович Трубна лінія з модернізацією системи теплозабезпечення екструдера доцент, к.т.н., Івіцький Ігор Ігорович
11. Хвостюк Ярослав Юрійович Черв’ячний диспергуючий змішувач термопластів з модернізацією черв’яка доцент, к.т.н., Івіцький Ігор Ігорович
12. Ярмоленко Олег Ігорович Агрегат для виробництва шлангів з модернізацією привода доцент, к.т.н., Івіцький Ігор Ігорович

Група ЛС-41

Спеціальність: 6.050503 Машинобудування (Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів)

ПІБ Тема Керівник
1. Булах Олександр Сергійович Бігуни сухого помолу з модернізацією катків доцент, к.т.н. Щербина Валерій Юрійович
2. Вовчок Едуард Степанович Валкова дробарка з гладкими валками з модернізацією валків доцент, к.т.н. Шилович Ігор Леонідович
3. Гломозда Олександр Вікторович Щокова дробарка з простим качанням щоки з модернізацією нерухомої щоки доцент, к.т.н. Васильченко Генадій Миколайович
4. Калитенко Сергій Юрійович Щокова дробарка зі складним качанням щоки з модернізацією камери подріблення доцент, к.т.н. Васильченко Генадій Миколайович
5. Кладочний Володимир Іванович Молоткова однороторна дробарка з модернізацією робочої камери доцент, к.т.н. Васильченко Генадій Миколайович
6. Краснов Станіслав Станіславович Грохот вібраційний з модернізацією дебалансу старший викладач Борщик Сергій Олександрович
7. Науменко Владислав Анатолійович Грохот колосниковий інерційний з модернізацією збудника старший викладач Борщик Сергій Олександрович
8. Недашковська Богдана Анатоліївна Грохот самобалансний з модернізацією опори старший викладач Борщик Сергій Олександрович
9. Панченко Ілларіон Сергійович Дробарка конусна крупного подрібнення з модернізацією рухомого конуса старший викладач Борщик Сергій Олександрович
10. Радченко Костянтин Володимирович Дробарка конусна середнього подрібнення з модернізацією рухомого конуса старший викладач Борщик Сергій Олександрович
11. Романець Роман Іванович Кульовий однокамерний млин з модернізацією кульового млина асистент, к.т.н. Лелека Сергій Володимирович
12. Удудяк Віктор В'ячеславович Трубний млин 3,2x15 м з модернізацією міжкамерної решітки асистент, к.т.н. Лелека Сергій Володимирович
13. Швець Іван Сергійович Млин самоподрібнення “Гідрофол” з модернізацією опорних підшипників асистент, к.т.н. Лелека Сергій Володимирович
14. Ширалієв Давуд Намік огли Маятниковий млин з модернізацією шлюзового живильника асистент, к.т.н. Лелека Сергій Володимирович

Група ЛУ-41

Спеціальність: 6.050502 Інженерна механіка (Машини і технології паковання)

ПІБ Тема Керівник
1. Артеменко Дмитро Андрійович Стрічковий живильник з модернізацією натяжного пристрою професор, д.т.н. Колосов Олександр Євгенович
2. Бредюк Павло Миколайович Виключений професор, д.т.н. Колосов Олександр Євгенович
3. Власенко Сергій Леонідович Тарілчастий живильник з модернізацією горизонтального диску професор, д.т.н. Колосов Олександр Євгенович
4. Вовк Ілля Ігорович Віброшнековий живильник з модернізацією шнеку доцент, к.п.к., Казак Ірина Олександрівна
5. Демиденко Данило Вікторович Пластичний живильник з модернізацією ланцюгового робочого органу доцент, к.п.к., Казак Ірина Олександрівна
6. Дідух Віктор Васильович Дробарка молоткова з модернізацією розвантажувального пристрою доцент, к.п.к., Казак Ірина Олександрівна
7. Іваненко Богдан Русланович Електровібраційний живильник з модернізацією вібратора доцент, к.п.к., Казак Ірина Олександрівна
8. Іващенко Тарас Віталійович Ящиковий живильник з модернізацією системи натягування робочого органу доцент, к.п.к., Казак Ірина Олександрівна
9. Короленко Катерина Миколаївна Шнекова осаджувальна центрифуга з модернізацією механізму видалення осаду професор, д.т.н. Карвацький Антон Янович
10. Козлюк Сергій Володимирович Барабанний вакуум-фільтр з модернізацією способу кріплення тканини доцент, к.т.н., Шаповал А. А.
11. Лук'яненко Ігор Анатолійович Маятниковий млин з модернізацією системи повітряної подачі матеріалу на помел доцент, к.т.н., Шаповал А. А.
12. Мироненко Максим Андрійович Маятниковий млин з модернізацією маятника доцент, к.т.н., Шаповал А. А.
13. Орел Максим Юрійович Центрифуга з пульсуючим вивантаженням осаду з модернізацією системи вивантаження ст. викладач Чемерис Андрій Олегович
14. Рябошапка Данило Сергійович Грохот вібраційний з модернізацією вібратора ст. викладач Чемерис Андрій Олегович
15. Скринніков Андрій Вячеславович Електрофільтр з модернізацією механізму звільнення від пилу асистент, Швачко Денис Григорович

Група ЛУ-42

Спеціальність: 6.050502 Інженерна механіка (Машини і технології паковання)

ПІБ Тема Керівник
1. Башловка Євгеній Анатолійович Кульовий двокамерний млин з модернізацією системи розвантаження доцент, к.т.н., Шаповал Андрій Андрійович
2. Вишневський Роман Олександрович Рукавний фільтр з модернізацією механізму струшування осаду доцент, к.т.н., Шаповал Андрій Андрійович
3. Воляник Максим Олегович Лотковий живильник з модернізацією лотка доцент, к.т.н., Шаповал Андрій Андрійович
4. Гур`єва Анна Олександрівна Кульовий однокамерний млин з модернізацією завантажувального пристрою ст. викладач, к.т.н., Лелека Сергій Володимирович
5. Динник Андрій Олександрович Колосниковий грохот з модернізацією системи приводу ст. викладач, к.т.н., Лелека Сергій Володимирович
6. Дудка Валентин Андрійович Бігуни мокрого помелу з модернізацією розвантажувального пристрою професор, д.т.н. Колосов Олександр Євгенович
7. Єременко Павло Володимирович Молотковий млин з модернізацією дробарного пристрою асистент, Швачко Денис Григорович
8. Єщенко Андрій Олександрович Дисковий вакуум-фільтр з модернізацією живильника доцент, к.т.н., Сідоров Дмитро Едуардович
9. Карташов Андрій Віталійович Маятниковий млин з модернізацією привідного пристрою доцент, к.т.н., Сідоров Дмитро Едуардович
10. Куц Ярослав Михайлович Центрифуга безперервної дії з модернізацією транспортуючого шнеку доцент, к.т.н., Сідоров Дмитро Едуардович
11. Лосєв Євгеній Олегович Бігуни сухого помелу з модернізацією фрикційної муфти доцент, к.т.н., Шилович Тетяна Борисівна
12. Моісеєнко Олександр Ігорович Центрифуга фільтруюча з поршневим вивантаженням осаду з модернізацією системи вивантаження доцент, к.т.н., Шилович Тетяна Борисівна
13. Олійник Віталій Олексійович Дисковий вакуум-фільтр з модернізацією пристрою перемішування суспензії ст. викладач Борщик Сергій Олександрович
14. Райлян Станіслав Владиславович Маятниковий млин з модернізацією сепаратора асистент, Швачко Денис Григорович
15. Яровий Роман Вадимович Хитний живильник з модернізацією секторної заслінки професор, д.т.н. Колосов Олександр Євгенович О.