kpilogo shields

The orientation of the crystalline regions in the vinylidene fluoride/trifluoroethylene (VDF/TrFE) copolymer with molecular ratio 70:30 has been studied by wide-angle X-ray diffraction. This copolymer crystallizes in the fl-phase or form I upon compression moulding. Dumb-bells 90 mm wide by 50 mm long were drawn at 0.25 mm min-1 and 80-85°C to the natural draw ratio of 7; the oriented sheets were void-free, and the crystal phase remained form I. Some samples were then poled at 200 MV m- 1. Strips 0.5 mm wide of both unpoled and poled samples were examined in a two-circle X-ray diffractometer, and all equatorial co scans corrected for absorption of the X-ray beam. Both (200/1 10) and (3 1 0/020) composite reflections then showed six distinct intensity maxima round the draw direction, separated by 60 ° from each other, indicating a high degree of uniplanar-axial orientation within the drawn sheets. Calculation of the structure factors from two crystal models and comparison with the measured intensity ratios round the draw direction by curve-fitting methods showed that most of the polar b axes of the unpoled material are in the sheet plane (bc sheets), and that poling increases the number of these axes taking on positions 60 ° from this plane, in line with similar results in the poly(vinylidene fluoride) homopolymer

Посилання на статтю:

X-ray structural study of oriented vinylidene fluoride/trifluoroethylene copolymers / J. A. Day, E. L. V. Lewis* and G. R. Davies // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1571-1578.

X-ray structural study of oriented vinylidene fluoride/trifluoroethylene copolymers - Завантажити.

 

Корисні статті

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Інженер-конструктор

Хто такий інженер-конструктор? Даним питанням задаються багато людей, які бажають пов'язати своє життя з цією професією. Варто відзначити, що ця професія однією з найбільш високооплачуваних на сучасному ринку праці, яка характеризується високим попитом з боку роботодавців. Інженер-конструктор машинобудування повинен володіти аналітичним складом розуму, підвищеною уважністю до деталей і відповідальним підходом до роботи. Дана діяльність пов'язана з прорахунками і різноманітним обладнанням. Першокласний інженер-конструктор механік володіє також такими рисами характеру, як раціональність і ерудованість. Важливу роль відіграє стресостійкість, адже робочий процес є досить трудомістким і при потребі замовника вимагає готовності швидко вносити зміни в готові креслення.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.