kpilogo shields

Heat capacities were measured for three aromatic polysulphones : poly (1,4-phenylene sulphonyl), PAS; poly(oxy-l,4-phenylene-sulphonyl-l,4-phenylene), PPES; and poly[oxy-l,4-phenylene-sulphonyl-l,4- phenylene-oxy-l,4-phenylene-(1-methylidene)-l,4-phenylene], PBISP; from 150 to 620K using differential scanning calorimetry. These new data, along with the prior ATHAS (Laboratory for Advanced Thermal Analysis, University of Tennessee) recommended experimental heat capacities for three aliphatic polysulphones : poly ( 1-propene sulphone ), P 1PS ( 20- 300 K ) ; poly ( 1 -butene sulphone ), P1BS (100-300 K); poly(1-hexene sulphone), P1HS (20-300K), were fitted to an approximate frequency spectrum below their respective glass transition temperatures. The ATHAS computation scheme was used to compute the heat capacities that arise from these vibrations from 0.1 to 1000 K. The 01-temperature changed from 685 K for PIPS to 587 K for P1HS while for PPES and PBISP much higher values (799.5 K and 777.8 K) than the other phenylene polymers analysed at ATHAS, were obtained. Using these data and the smoothed experimental liquid heat capacities, the glass transition temperatures for PAS, PPES and PBISP were obtained at 492.6,497.4 and 458.2 K. The corresponding values for ACp were 18.1, 37.7 and 126.6 J K-t tool-1, respectively.

Посилання на статтю:

Heat capacities of aliphatic and aromatic polysulphones / Manika Varma-Nair, Yimin Jin and Bernhard Wunderlich // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 5272-5281.

Heat capacities of aliphatic and aromatic polysulphones - Завантажити.

 

Корисні статті

Інженер-конструктор

Хто такий інженер-конструктор? Даним питанням задаються багато людей, які бажають пов'язати своє життя з цією професією. Варто відзначити, що ця професія однією з найбільш високооплачуваних на сучасному ринку праці, яка характеризується високим попитом з боку роботодавців. Інженер-конструктор машинобудування повинен володіти аналітичним складом розуму, підвищеною уважністю до деталей і відповідальним підходом до роботи. Дана діяльність пов'язана з прорахунками і різноманітним обладнанням. Першокласний інженер-конструктор механік володіє також такими рисами характеру, як раціональність і ерудованість. Важливу роль відіграє стресостійкість, адже робочий процес є досить трудомістким і при потребі замовника вимагає готовності швидко вносити зміни в готові креслення.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.