kpilogo shields

High-quality natural-abundance ~SN cross-polarization/magic-angle spinning (c.p.-m.a.s.) spectra of urea-formaldehyde (UF) resins were obtained by employing a large-volume (2.5 cm 3) magic-angle spinning (m.a.s.) rotor. 15N c.p.-m.a.s, nuclear magnetic resonance (n.m.r.) spectroscopy can clearly distinguish dimethylene ether linkages from methylol groups for UF resins prepared under neutral or basic conditions, a weak point in ~3C c.p.-m.a.s, strategies because of 14N broadening effects, and can detect the existence of tertiary amides and unreacted primary amides in UF resins. 'SN c.p.-m.a.s.n.m.r, also establishes the fact that there are methylol aggregates that are spatially separated from some other structural moieties in UF resins and that the domain size of methylol aggregates diminishes with the concentration of methyloi groups in UF resins. 15N c.p.-m.a.s, results also indicate that the formation of dimethylene ether linkages is least favourable at pH 9 and most favourable at pH 12 among the three pH values 7, 9 and 12.

Посилання на статтю:

Natural-abundance 15N cross-polarization/ magic-angle spinning nuclear magnetic resonance study of urea-formaldehyde resins / I-Ssuer Chuang and Gary E. Maciel // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 1621-1628.

Natural-abundance 15N cross-polarization/ magic-angle spinning nuclear magnetic resonance study of urea-formaldehyde resins - Завантажити.

 

Корисні статті

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).