kpilogo shields

Dihydridocarbonyltrk (triphenylphosphine)ruthenium (Ru)-catalysed copolymerization of 4-benzoylpyridine and 1,3-divinyltetramethyldisiloxane leads to a mixture of 2,3-benzo-6,6,8,8-tetramethyl-7-oxa-l 1,12-m-pyridino-6,8-disilacyclododecan-l-one, cyclic co-monomer (I), and copoly (2’,3-[4-benzoylpyridinylene]/3,3,5,5-tetr~e~yl-4-oxa-3,5-disilahept~ylene). Similarly, Ru-catalysed reaction of benzophenone and 1,3-divinyltetramethyldisiloxane leads to a mixture of 5,6,8,9-dibenzo-2,2,12,12-tetramethyl-l-oxa-2,12-disilacyclododeca-7one, cyclic co-monomer (III) and copoly (2,2’-benzophenonylene alt. 2,6-benzophenonylene/3,3,5,5-tetramethyl-4-oxa-3,5-disila-1,7heptanylene). The formation of these products apparently results from the fact that only two of the four ortha hydrogens of 4-benzoylpyridine or benzophenone are reactive under Ru catalysis. Further, preferential reaction of one ortho hydrogen on each aromatic ring of 4-benzoylpyridine or benzophenone takes place. Products have been characterized by 'H, 13C, 29Si n.m.r., i.r., u.v.-vis spectroscopy, as well as elemental analysis and/or high resolution peak matching. In addition, g.p.c., d.s.c., and t.g.a. of copolymers have been determined.

Посилання на статтю:

Ruthenium-catalysed copolymerization of 4-benzoylpyridine or benzophenone and 1,3-divinyltetramethyldisiloxane Competition between formation of cyclic co-monomers and linear copolymers / Cindy L. Kepler, Timothy M. Londergan, Jianqing Lu, Jyri Paulasaari, William P. Weber // Polymer. – 1999. – N 40. – P. 765–771.

Ruthenium-catalysed copolymerization of 4-benzoylpyridine or benzophenone and 1,3-divinyltetramethyldisiloxane Competition between formation of cyclic co-monomers and linear copolymers - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Інженер-машинобудівник

Ні для кого не секрет, що при сучасних умовах життя, темпах розвитку промисловості, безперервній автоматизації та оптимізації роботи механізмів та виробничих процесів, великою популярністю та попитом на ринку праці користується професія інженера, особливо інженера-машинобудівника.

Щоб відповісти на питання «Хто такий інженер-машинобудівник?», необхідно розуміти , що несе в собі кожне з цих слів окремо. Інженер – це людина, яка отримала освіту з визначеного фаху. Інженер – це творець техніки. Інженер – це особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем. Тобто, виходячи з цих загальновживаних визначень слова «інженер» зрозуміло, що цій професії може присвятити себе лише людина з неабиякими здібностями, які ґрунтуються на знанні точних наук, логічному мисленні, невичерпному терпінні і постійному бажанні вдосконалювати світ інженерії. Від латини ingenium — здатність, винахідливість, що є свідченням того, що інженером перш за все є людина-думаюча, яка знаходиться в безперервному пошуку відповідей на складні технічні завдання.

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).