ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ПІДВИЩИТИ СВІЙ НАУКОВИЙ РІВЕНЬ!
ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ВСТУП НА ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКУ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ (PhD)!

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №655 від 10.06.2016 року щодо ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» входить в перелік університетів, маючих право проводити набір студентів на підготовку Докторів філософі за денною або заочною, бюджетною або контрактною формою навчання.

Кафедра хімічного, полімерного та силікатного машинобудування має право на підготовку докторів філософії (PhD) зі спеціальностей:

• 131 Прикладна механіка
  • 133 Галузеве машинобудування

Запрошуються спеціалісти та магістри по даним або спорідненим спеціальностям.

Всі студенти програми підготовки докторів філософії отримують стипендію.

Іногороднім пропонується для проживання гуртожиток.

Вступникам до аспірантури пропонуються такі напрямки досліджень:

• 133 - Галузеве машинобудування:
    • Моделювання руху сипких матеріалів в обертових барабанних апаратах для підвищення ефективності теплообміну. Керівник професор д.т.н. В.Ю.Щербина
  • 131 - Прикладна механіка
    • Вдосконалення устаткування та процесу лиття під тиском полімерних виробів для мінімізації усадочних деформацій. Керівник доцент к.т.н. Сокольський О.Л.

Тематика поточних дисертаційних робіт аспірантів

• Герасименко Юлія Юріївна: «Обладнання та процес зварювання елементів гнучкої упаковки присадковим полімерним матеріалом»
  • Витвицький Віктор Миронович «Обладнання та процеси живлення черв'ячного екструдера полімерною сировиною»
  • Олексишен Віталій Олександрович: «Вдосконалення обладнання для одержання полімерних виробів методом просторового друку»
  • Швачко Денис Григорович: «Підвищення теплової ефективності обертових печей для виробництва будматеріалів»
  • Соловей Владислав Володимирович: «Підвищення ефективності пристроїв для аддітивного виробництва виробів їз полімерних композиційних матеріалів»

Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо вступу або навчання за даною програмою, звертайтесь за телефоном (044)204-84-30.

Матеріали:

НазваПосилання
Програма вступного іспиту для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії по спеціальності 133 Галузеве машинобудування Завантажити
Програма додаткового вступного випробування для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії по спеціальності 133 Галузеве машинобудування Завантажити
Програма вступного іспиту для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії по спеціальності 131 Прикладна механіка Завантажити
Програма додаткового вступного випробування для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії по спеціальності 131 Прикладна механіка Завантажити