kpilogo shields

16 лютого 2019 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків.

Детальніше...  

ООО «Зенитек» поставляет расширенный ряд универсального оборудования под собственной торговой маркой ZENITECH. Ассортимент ZENITECH охватывает самые популярные направления промышленной индустрии.

Детальніше...  

За вагомий внесок у розвиток наукової, організаційної, навчально-методичної та виховної роботи та з нагоди 80-річчя від дня заснування в Київському політехнічному інституті інженерно-хімічного факультету, нижчезазначені науково-педагогічні працівники кафедри ХПСМ були нагороджені Почесною грамотою Вченої ради університету:

Детальніше...  

Відповідно до рішення Президії Академії наук вищої освіти України (АНВОУ) від 27 листопада 2018 року, академік АНВОУ по загальнотехнічному відділенню, патентний повірений України, професор кафедри ХПСМ інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Олександр Колосов став лауреатом почесної нагороди АНВОУ - медалі ім. Святого Володимира за визначний особистий внесок у розвиток науки, організацію науково-досідницької роботи та впровадження її результатів в освіту, культуру, народне господарство.

Детальніше...  

15 грудня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків.

Детальніше...  

За результатами моніторингу сайтів кафедр університету за жовтень 2018 року сайт кафедри ХПСМ у рейтингу Webometrics п'ятий раз поспіль зайняв перше місце!

У рейтингу сайтів враховувалися такі параметри:

  • Індексація сайту пошуковою системою Google;
  • Кількість посилань на сайт у мережі Інтернет;
  • Цитованість праць з сайту у системі Google Scholar.

Детальніше...  

Уточнені вимоги до оформлення магістерських дисертацій ОПП: титульний лист, завдання і вимоги до відгуку керівника. Завантажити за посиланням.

Детальніше...  

6 грудня студенти 4-го курсу групи ЛП-51-1 та ЛП-51-2 разом з завідувачем лабораторіями Швачко Д.Г. та провідним інженером Гур'євой Л.Н. відвідали ICM Холдинг. Компанія спеціалізується на виробництві пластикових збірних моделей. Замкнутий технологічний цикл на основі лиття під тиском дозволяє виготовляти будь-які вироби з полімерних матеріалів.

Детальніше...  

05.12.2018 об 14:15 в аудиторії 201/2 для студентів та кураторів 6 курсу кафедри хімічного, полімерного і силікатного машинобудування буде проведений передзахист МД.

Детальніше...  

6 листопада відбулася підсумкова конференція XIІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу.

Детальніше...