kpilogo shields

Колосов

17 вересня 2015 року Голова Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Алла Жарінова під час засідання Колегії ДСІВ урочисто вручила медаль Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) українському винахіднику Олександру Колосову.

Почесна нагорода до Дня винахідника та раціоналізатора України дісталась Олександру Євгеновичу за вагомий внесок у науково-технічний прогрес хімічного комплексу нашої держави. Це цілком заслужена медаль: Олександр Колосов – відомий науковець, винахідник, патентознавець, академік загально технічного відділення Академії наук вищої освіти України, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ», заслужений винахідник НТУУ «КПІ», патентний повірений України, а також неодноразовий лауреат вітчизняних та міжнародних конкурсів винаходів та нових технологій. Особистий творчий доробок Олександра Колосова перевищує 500 опублікованих праць, у тому числі три монографії з питань винахідництва. Він є автором (співавтором) 26 авторських свідоцтв СРСР, 93 патентів України на винаходи та корисні моделі (у 25 з них є одноосібним винахідником).

Вітаючи Олександра Колосова, Голова ДСІВ зазначила, що такі люди, як він, укотре доводять, що винахідник і раціоналізатор – не професія, а покликання.

– За честь вітати та нагороджувати таких видатних особистостей. Щиро зичимо тільки всього найкращого, щоб у Вашому житті були успіх, творчість, наснага та ось такі міжнародні нагороди, як медаль ВОІВ, – побажала Алла Жарінова.

У свою чергу, Олександр Колосов подякував ДСІВ та Аллі Жаріновій зокрема за високу оцінку його винахідницької діяльності.

– Важливо отримувати такі високі нагороди. Упродовж багатьох років я співпрацюю з державною системою інтелектуальної власності України – ДСІВ, Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності». І приємно відзначити, що нас, винахідників, чують, підтримують і йдуть назустріч. А ще хочу на передодні професійного свята – Дня винахідника і раціоналізатора України – побажати колегам не зупинятися на досягнутому й вірити у свою зірку! – прокоментував Олександр Колосов.

За матеріалами Державної служби інтелектуальної власності України.

Додати коментар