kpilogo shields

З 30 жовтня по 3 листопада в провінції Шаньдун Китайської народної республіки успішно пройшов «Китайсько-український симпозіум з наукових і технологічних інновацій». Мета зустрічі - розширити сферу двостороннього науково-технічного співробітництва і підвищити ефективність міжнародного науково-технічного співробітництва, поділитися цінними науково-технічними ресурсами України з підприємствами і установами Китаю.

Китайською стороною були запрошені 26 експертів Академії наук України та Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» в області охорони навколишнього середовища, біо-промисловості, нової енергії, виробництва високоякісного обладнання та інших науково-технічних галузей які були ретельно відібрані серед сотень експертів. Представником кафедри ХПСМ серед запрошених українських експертів був доцент КПІ ім. Ігоря Сікорського Івіцький Ігор Ігорович.

На зустрічі в провінції Шаньдун було представлено загалом 13 проектів співпраці з питань біотехнології, енергетики, виробництва обладнання, моніторингу безпеки, інформаційних технологій і нових технологій матеріалів. В ході семінару було підписано 10 угод про співпрацю по проектах за участю різних галузей, а також досягнуто домовленість про подальше розширення співпраці і взаємне інформування про зацікавленість у спільних науково-технічних проектах.

13115221ebqk

Додати коментар