kpilogo shields

22 березня в навчальній аудиторії ТОВ «Костал Україна» кафедри ХПСМ відбувся попередній захист результатів власних досліджень учнями відділення технічних наук Київської Малої академії наук – переможцями 2-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України й відповідно фіналістами 3-го етапу зазначеного конкурсу-захисту.

Доповіді учнів оцінювали як викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського – члени журі 2-го і 3-го етапів конкурсу-захисту, так і представники Київської Малої академії наук, у тому числі й завідувач відділення технічних наук Київської МАН С.С. Ігнатова.

У рамках попереднього захисту робіт професор кафедри Мікульонок І.О. і завідувач лабораторіями кафедри Швачко Д.Г. ознайомили учнівську молодь з нашою кафедрою, а також розповіли про фірму «Костал Україна» – вітчизняного лідера в галузі виробництва комплектуючих для автомобілів всесвітньовідомих марок. Надана інформація неабияк зацікавила учнівську молодь, отже чекатимемо на неї як на наших майбутніх студентів.

photo 2018 03 23 10 30 41photo 2018 03 23 10 30 37

Додати коментар