kpilogo shields

China121-22 липня 2018 року відбулася церемонія заснування Альянсу хімічної інженерії Спілки університетів Шовкового шляху, яка відбулася в м. Сіань, Китайська Народна Республіка. На церемонії заснування Альянсу інжненерно-хімічний напрямок КПІ ім. Ігоря Сікорського представляли запрошені організаторами викладачі кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування к.т.н. Сокольський О.Л. та к.т.н. Івіцький І.І.

Від Інженерно-хімічного факультету нашого Університету угоду про створення Альянсу підписав І.І. Івіцький, який став членом Ради Альянсу, а факультет – одним із засновників Альянсу.

Альянс хімічної інженерії Спілки університетів Шовкового шляху - перший міжнародний альянс з акцентом на дослідження та навчання в галузі хімічної інженерії, який повинен забезпечити платформу для науково-освітньої співпраці, сприяючи академічному та культурному обміну між його членами. В подальшому передбачається регулярний обмін студентами та науковцями, науково-технічною інформацією, результатами досліджень, робота над спільними проектами. На базі технологічного університету м. Сіань створюється міжнародний науково-дослідницький центр з сучасним оснащенням, виконувати дослідження у якому будуть запрошуватись члени Альянсу.

В рамках церемонії також проходив 1-й Академічний форум з хімічної інженерії, на якому дослідники з провідних університетів світу від Австралії до Великої Британії доповідали про свої дослідницькі команди, плодотворні ідеї та науково-технічні проекти. Також нашими представниками на форумі було зроблено доповідь про КПІ ім. Ігоря Сікорського та дослідження у галузі хімічної інженерії, що проводяться в університеті.

China3

China4

China1

China2

Додати коментар