kpilogo shields

QS World University Rankings 2015

Оприлюднено черговий рейтинг кращих університетів світу QS World University Rankings 2015. Серед шести українських вишів, які до нього увійшли – і НТУУ «КПІ».

Рейтинг складається за чотирма найбільш важливими для потенційних студентів критеріями: дослідження, викладання, працевлаштування та міжнародні перспективи. Ці ключові сфери оцінюються за допомогою шести показників, кожен з яких має свій максимальний ваговий коефіцієнт у відсотках, Чотири з них засновані на об’єктивних («жорстких») даних, ще два ґрунтуються на матеріалах глобальних опитувань, учасниками одного з яких є найшанованіші в своїй царині науковці, другого – найавторитетніші в своїй галузі роботодавці.

Цього року НТУУ «КПІ» за кількістю балів став третім серед українських ВНЗ (551 місце в загальному рейтингу), що увійшли до QS World University Rankings, пропустивши поперед себе лише два класичні університети – Національний університет імені Тараса Шевченка (421 місце в загальному рейтингу) та Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна (481 місце в загальному рейтингу). До рейтингу увійшли ще три вітчизняні виші: Сумський державний університет (4 місце серед українських універистетів і 651 - в загальному рейтингу), а також Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Донецький національний університет, які поділили п’яте-шосте місця в українсьому списку і зайняли 701 місце в загальному рейтингу.

Додати коментар