kpilogo shields

The preparation of hetero difunctional oligodimethylsiloxanes (ODMSs) was carried out. The ODMSs contained 2-(4-pyridyl)ethyl (Py) or 2-(2,6-di-t-butyl-4-pyridyl)ethyl (DBPy) at one end and a reactive group, such as 3-methacryloxypropyl (MP) or hydrosilyl (H), at the other end. These oligosiloxanes were prepared by anionic ring-opening polymerization of hexamethylcyclotrisiloxane (D3) initiated with silanolate anions containing pyridyl groups. To obtain the initiators, novel silanol compounds containing Py or DBPy groups were prepared from 4-methylpyridine and 2,6-di-t-butyl-4-methylpyridine, respectively. The average degree of polymerization could be controlled by changing the ratio of D3 and the initiator. Py-ODMS-MP and DBPy-ODMS-MP were copolymerized with methyl methacrylate or butyl methacrylate to yield the desired graft copolymers containing pyridyl groups at the side chain ends. Also, the hydrosilylation of DBPy-ODMS-H with vinyldimethylsilylated polysulphone (PSF) was carried out to afford PSF/DBPy-ODMS graft copolymer. The gas permeability coefficients of nitrogen, oxygen and carbon dioxide for the copolymer membranes were evaluated.

Посилання на статтю:

Preparation of pyridyl-terminated oligodimethylsiloxane and siloxane-grafted copolymers containing pyridyl groups at the side chain ends / Takao Aoyagi, Yuriko Takamura, Tomoko Nakamura and Yu Nagase // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1530-1536.

Preparation of pyridyl-terminated oligodimethylsiloxane and siloxane-grafted copolymers containing pyridyl groups at the side chain ends - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.