kpilogo shields

Novel poly (arytene ether benzoxazole)s were prepared by the aromatic nucleophilic displacement reaction of two new bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s with activated aromatic difluorides. The bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s were prepared from either 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl or 2,2-bis(3-amino-4- hydroxyphenyl)hexafluoropropane and phenyl-4-hydroxybenzoate. The polymerizations were carried out in either N,N-dimethylacetamide or diphenylsulphone, depending on the bis (hydroxyphenyl benzoxazole). The polymers had glass transition temperatures ranging from 204 to 275°C and inherent viscosities from 0.25 to 1.04 dl g- i. Several of the polymers prepared from the 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl-derived bis(hydroxyphenyl benzoxazole) were semi-crystalline. Thermogravimetric analysis showed a 5% weight loss occurring at ~450-500°C in air and ~ 475-530°C in nitrogen. Thin films of the hexafluoroisopropylidene- containing polymers exhibited 23°C tensile strengths and moduli of 83-103 MPa and 1.9-2.4 GPa respectively, and high elongations. The chemistry and the physical and mechanical properties of these polymers are discussed.

Посилання на статтю:

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s / J. G. Smith Jr, J. W. Connell* and P. M. Hergenrother // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1742-1747.

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.