kpilogo shields

Novel poly (arytene ether benzoxazole)s were prepared by the aromatic nucleophilic displacement reaction of two new bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s with activated aromatic difluorides. The bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s were prepared from either 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl or 2,2-bis(3-amino-4- hydroxyphenyl)hexafluoropropane and phenyl-4-hydroxybenzoate. The polymerizations were carried out in either N,N-dimethylacetamide or diphenylsulphone, depending on the bis (hydroxyphenyl benzoxazole). The polymers had glass transition temperatures ranging from 204 to 275°C and inherent viscosities from 0.25 to 1.04 dl g- i. Several of the polymers prepared from the 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl-derived bis(hydroxyphenyl benzoxazole) were semi-crystalline. Thermogravimetric analysis showed a 5% weight loss occurring at ~450-500°C in air and ~ 475-530°C in nitrogen. Thin films of the hexafluoroisopropylidene- containing polymers exhibited 23°C tensile strengths and moduli of 83-103 MPa and 1.9-2.4 GPa respectively, and high elongations. The chemistry and the physical and mechanical properties of these polymers are discussed.

Посилання на статтю:

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s / J. G. Smith Jr, J. W. Connell* and P. M. Hergenrother // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1742-1747.

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s - Завантажити.

 

Корисні статті

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.