kpilogo shields

Novel poly (arytene ether benzoxazole)s were prepared by the aromatic nucleophilic displacement reaction of two new bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s with activated aromatic difluorides. The bis (hydroxyphenyl benzoxazole)s were prepared from either 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl or 2,2-bis(3-amino-4- hydroxyphenyl)hexafluoropropane and phenyl-4-hydroxybenzoate. The polymerizations were carried out in either N,N-dimethylacetamide or diphenylsulphone, depending on the bis (hydroxyphenyl benzoxazole). The polymers had glass transition temperatures ranging from 204 to 275°C and inherent viscosities from 0.25 to 1.04 dl g- i. Several of the polymers prepared from the 3,3'-dihydroxy-4,4'-diaminobiphenyl-derived bis(hydroxyphenyl benzoxazole) were semi-crystalline. Thermogravimetric analysis showed a 5% weight loss occurring at ~450-500°C in air and ~ 475-530°C in nitrogen. Thin films of the hexafluoroisopropylidene- containing polymers exhibited 23°C tensile strengths and moduli of 83-103 MPa and 1.9-2.4 GPa respectively, and high elongations. The chemistry and the physical and mechanical properties of these polymers are discussed.

Посилання на статтю:

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s / J. G. Smith Jr, J. W. Connell* and P. M. Hergenrother // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1742-1747.

Chemistry and properties of poly (arylene ether benzoxazole) s - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).