kpilogo shields

Dichloroketene, generated by the ultrasound-promoted dechlorination of trichloroacetyl chloride with zinc, has been added to the carbon-carbon double bonds of poly (1,1-dimethyl-l-sila-cis-pent-3-ene) (poly-I). The molecular-weight distribution of the adduct polymer in which all of the carbon-carbon double bonds have reacted with dichloroketene, poly[2,2-dichloro-cis-3,4-bis(methylene)cyclobutanone dimethylsilylene], 100% poly (I-CI2C=C~O), has been characterized by gel permeation chromatography. The microstructure of 100% poly(I-C12C=C=O ) has been elucidated by 1H, 13C and 29Si nuclear magnetic resonance as well as by infra-red spectroscopy. Similarly, a series of random copolymers have been prepared in which only some of the carbon-carbon double bonds of poly-I have reacted with dichloroketene. These have been characterized as above. The glass transition temperatures (Tg) of these copolymers, as well as that of 100% poly (I--C12C=C=O), have been determined by differential scanning calorimetry. The T 8 values are found to increase linearly with the percentage of the carbon-carbon double bonds of poly-I that have reacted with dichloroketene..

Посилання на статтю:

Partial and complete chemical modification of poly (1,1 -dimethyl-1 -sila-cis-pent-3-ene ) by addition of dichloroketene / Howard Shih Jen Lee and William P. Weber // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 1748-1755.

Partial and complete chemical modification of poly (1,1 -dimethyl-1 -sila-cis-pent-3-ene ) by addition of dichloroketene - Завантажити.

 

Корисні статті

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.