kpilogo shields

Multiple stages of melt crystallization have been used in this study to investigate the origin of the multiple melting behaviour of poly(phenylene sulphide), PPS. In a companion study we reported results of single-stage melt crystallization of PPS and presented a model to explain the observation of multiple melting and crystallization temperature dependency of the melting peaks. In our model, the degree of undercooling determines whether the existence of preformed crystals or reorganization of imperfect crystals dominates the observed endothermic response. In this work, multiple sequences of crystallization and annealing from the melt have been used to vary the perfection of the crystals. At low crystallization temperature (high degree of undercooling), very imperfect crystals are formed which can reorganize during the d.s.c, scan. In Ryton V-l, triple melting peaks are observed, and the endothermic response depends strongly on annealing time and scan rate. Annealing at elevated temperature, which perfects the crystals, or increasing the scan rate, which reduces the chance for reorganization, both result in a decrease in the size of the uppermost endotherm. However, at high crystallization temperature (low degree of undercooling), the pre-existing crystals are much more perfect and less susceptible to reorganization. Studies of multiple stage crystallization indicate that it is possible to generate many distinct crystal populations by step-wise crystallization from the melt. The pre-existing crystals display their own melting points, each in response to a separate stage of crystallization. As many as seven melting points can be seen after five stages of melt crystallization, indicating that morphology (pre-existing crystals) dominates the appearance of the endothermic response after multiple stages of melt crystallization

Посилання на статтю:

Melting behaviour of poly(phenylene sulphide): 2. Multiple stage melt crystallization / Jerry Sengshiu Chung* and Peggy Cebet // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 2325-2333.

Melting behaviour of poly(phenylene sulphide): 2. Multiple stage melt crystallization - Завантажити.

 

Корисні статті

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.