kpilogo shields

The structure, crystallization and morphology of poly (aryl ether ketone ketone)s (PEKKs) prepared from diphenyl ether (DPE), terephthalic acid (T) and isophthalic acid (I) and having different T/I ratios have been investigated. As prepared, these copolymers can be thought of as consisting of 'phthalate diads' containing -DPE-T DPE-T- (TT) and/or-DPE T-DPE-I- (TI). Melt-crystallized PEKKs (all T/I ratios) form a structure similar to that observed in other poly(aryl ether ketone)s (form 1 ; a = 0.769 nm, b = 0.606 nm and fibre axis c = 1.016 nm). However, depending on composition, both TT and TI crystals were observed. All PEKK materials grow in the form of spherulites having negative birefringence. The incorporation of isophthaloyl moieties is observed to increase the chain flexibility and decrease the rate of crystallization. The equilibrium melting temperatures of various PEKKs were estimated using the Hoffman Weeks approach, and showed a linear correlation with the meta isomer content. In contrast to other poly(aryl ether ketone)s, a form 2 crystalline modification (a = 0.393 nm, b = 0.575 nm and c = 1.016 nm) can be induced either by exposure to solvents or by cold crystallization. The two crystalline modifications differ from each other in the placement of the chains and, consequently, the interchain interactions.

Посилання на статтю:

Structure, crystallization and morphology of poly (aryl ether ketone ketone)* / KennCorwin H. Gardner, Benjamin S. Hsiao§, Robert R. Matheson Jrand Barbara A. Wood // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 2483-2495.

Structure, crystallization and morphology of poly (aryl ether ketone ketone)* - Завантажити.

 

Корисні статті

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.