kpilogo shields

Poly (arylene ether)s containing 1,3,4-oxadiazole and 1,2,4-triazole units were prepared by the aromatic nucleophilic displacement reaction of bisphenol oxadiazole and bisphenol triazole compounds with activated aromatic dihalides. The polymers exhibited glass transition temperatures (Tgs) ranging from 182 to 242°C and several polymers exhibited melting transitions (Tins) ranging from 265 to 390°C. Inherent viscosities ranged from 1.02 to 3.40 dl g-1 indicating relatively high molecular weights. Thin films exhibited tensile strengths, moduli and elongations at 23°C of 90-1IOMPa, 2.7-3.6GPa and 4-7%, respectively. Titanium-to-titanium tensile shear specimens of a poly(arylene ether 1,3,4-oxadiazole) exhibited tensile shear strengths at 23 and 150°C of 22.1 and 17.9 MPa, respectiv

Посилання на статтю:

Chemistry and properties of poly(arylene ether 1,3,4-oxadiazole) s and poly (arylene ether 1,2,4-triazole) s / J. W. Connell and P. M. Hergenrother // Polymer. – 1992. – Vol 33. – P. 3507-3511.

Chemistry and properties of poly(arylene ether 1,3,4-oxadiazole) s and poly (arylene ether 1,2,4-triazole) s - Завантажити.

 

Корисні статті

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.