kpilogo shields

The thermal diffusivity D and the relative heat capacity HC were measured for poly(vinylidene fluoride)/poly(methyl methacrylate) (PVDF/PMMA) blends by flash radiometry. The effect of the crystal form on D of these polymer blends as well as the dependence of O and HC on temperature were discussed. In the PVDF content region between 70 and 80 wt%, the blend samples preferentially form the crystal phase when they are prepared by melt quenching. The dependence of D on PVDF content for the melt-quenched sample showed a noticeable change in the composition region in which the//crystal phase is formed. D decreased with increasing PVDF content up to 70 wt% and then increased up to 100 wt%, showing a peak between 75 and 80 wt%. From the X-ray diffraction patterns, the crystallinity of the blends monotonically decreases with decrease of PVDF content. The results imply that the peak in D in the melt-quenched 75/25 and 80/20 PVDF/PMMA blends is not related to the crystallinity but to another structural factor. The temperature profile of D showed inflection points corresponding to the glass transition temperature and the melting temperature of the :t crystal phase. The temperature profile of HC exhibited changes of HC due to the melting transition of the ~ and ~ crystal phases. These points from the temperature profile of D and HC correspond well to those from thermal analysis.

Посилання на статтю:

Thermal diffusivity and heat capacity of poly (vinylidene fluoride ) / poly ( methyl methacrylate) blends by flash radiometry / Naoto Tsutsumi*, Masaru Terao and Tsuyoshi Kiyotsukuri // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 90-94.

Thermal diffusivity and heat capacity of poly (vinylidene fluoride ) / poly ( methyl methacrylate) blends by flash radiometry - Завантажити.

 

Корисні статті

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.