kpilogo shields

Poly(poly(ethylene glycol)maleate) (PPEGMA) was synthesized from poly(ethylene glycol) of molecular weight 200 with maleic anhydride in a molar ratio of 1:I. PPEGMA was then blended with diglycidyl ether of bisphenol A (DGEBA) in various ratios. The formation of hydrogen bonds between PPEGMA and DGEBA was investigated with FTi.r. These blends were then cured with benzoyl peroxide and m-xylenediamine simultaneously to obtain simultaneous interpenetrating polymer networks (SINs). Cure behaviours via exothermic peaks were recorded by dynamic d.s.c. The SINs thus obtained were characterized with rheometric dynamic spectroscopy (r.d.s.) and d.s.c, to check the compatibility of the two constituent networks. Gel fractions were measured with a Soxhlet extractor using acetone as solvent. Hydrogen bonding in the PPEGMA/DGEBA blend was evidenced from the Vc~_ o shift to lower wavenumber. During SIN formation, dynamic d.s.c, showed a shift of the exothermic peak to a higher and broader temperature range, indicating a network interlocking effect which was overcome by higher temperature. Full compatibility of PPEGMA/DGEBA SINs was found for all compositions. The compatibility between PPEGMA and DGEBA was supported from the inner shifts of a single damping peak in r.d.s, and a single glass transition in d.s.c, for each of the SINs.

Посилання на статтю:

Compatible simultaneous interpenetrating polymer networks based on epoxy resin and poly(poly(ethylene glycol)maleate) / Mu-Shih Lin*, Kuen-Tay Jeng and Timothy Yang // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 3538-3541.

Compatible simultaneous interpenetrating polymer networks based on epoxy resin and poly(poly(ethylene glycol)maleate) - Завантажити.

 

Корисні статті

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.