kpilogo shields

The results of moving die rheometry studies show that in contrast to sulfur vulcanization of carboxylated nitrile rubber (XNBR), where the loss component of the torque (S") decreases with curing time, the zinc oxide (ZnO) crosslinking of XNBR is accompanied by a gradual increase in S", which becomes more pronounced in the presence of reinforcing high abrasion furnace carbon black filler. In dynamic mechanical studies, the sulfur-vulcanized XNBR shows a single peak around -5°C. The peak height reduced in the presence of the reinforcing filler with no shift in the peak position. However, the ZnO-vulcanized XNBR shows one extra peak around 54°C, in addition to the main transition around -5°C. Incorporation of reinforcing filler causes lowering of the peak height of the main transition, while the peak height of the high-temperature transition gradually increases. For the crosslinking system consisting of both sulfur and ZnO, the characteristics of the high-temperature transition are retained. These results have been explained on the basis of the formation of ionomers of XNBR during crosslinking by ZnO. Reinforcing carbon black filler favours the stabilization of these ionomers.

Посилання на статтю:

Moving die rheometry and dynamic mechanical studies on the effect of reinforcing carbon black filler on ionomer formation during crosslinking of carboxylated nitrile rubber by zinc oxide / U. K. Mondal, D. K. Tripathy* and S. K. Det // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 3832-3836.

Moving die rheometry and dynamic mechanical studies on the effect of reinforcing carbon black filler on ionomer formation during crosslinking of carboxylated nitrile rubber by zinc oxide - Завантажити.

 

Корисні статті

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.