kpilogo shields

Poly(diarylsiloxane)s are highly crystalline, high-melting polymers with excellent high-temperature properties. As a consequence of the rigid polymer backbone, they show crystal-liquid-crystal transitions, and both nematic and smectic states have been observed by optical microscopy. The polymers of greatest interest in this investigation have been those containing phenyl and p-tolyl substituents on the siloxane backbone. We have prepared a series of polymers with various combinations of these substituents, as well as the end members of the series, poly(diphenylsiloxane) and poly(di(p-tolyl)siloxane). The polymers are prepared with controlled molecular weights and distribution by ring-opening anionic polymerization of the cyclic trimers in solution. The crystal-liquid-crystal transition temperatures, Tic, for poly(diphenylsiloxane) and poly(di(p-tolyl)siloxane) are very high (265 and 300°C, respectively) and the polymers are only soluble in a few solvents at temperatures above 150°C. However, the T~c values are reduced for the mixed poly((phenyl/p-tolyl)siloxane)s and the polymers become soluble at lower temperatures. The symmetric poly((phenyl/p-tolyl)siloxane) is of particular interest since T~c is reduced to 150-160°C, and the polymer is soluble at room temperature in common solvents such as toluene, tetrahydrofuran and chloroform. In contrast to the retention of the crystalline and liquid-crystalline character in the mixed diarylsiloxanes, the replacement of a single phenyl group by a methyl group in the repeat hexaphenyl triad sequence of poly(diphenylsiloxane) is sufficient to destroy both the crystalline and liquid crystalline character of the polymer.

Посилання на статтю:

Synthesis and properties of diarylsiloxane and (aryl/methyl)siloxane polymers: 1. Thermal properties / Michael K. Lee and Dale J. Meier // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 4882-4892.

Synthesis and properties of diarylsiloxane and (aryl/methyl)siloxane polymers: 1. Thermal properties - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Інженер-конструктор

Хто такий інженер-конструктор? Даним питанням задаються багато людей, які бажають пов'язати своє життя з цією професією. Варто відзначити, що ця професія однією з найбільш високооплачуваних на сучасному ринку праці, яка характеризується високим попитом з боку роботодавців. Інженер-конструктор машинобудування повинен володіти аналітичним складом розуму, підвищеною уважністю до деталей і відповідальним підходом до роботи. Дана діяльність пов'язана з прорахунками і різноманітним обладнанням. Першокласний інженер-конструктор механік володіє також такими рисами характеру, як раціональність і ерудованість. Важливу роль відіграє стресостійкість, адже робочий процес є досить трудомістким і при потребі замовника вимагає готовності швидко вносити зміни в готові креслення.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.