kpilogo shields

The effect of pressure on the phase diagram of n-triacontane (C30)/n-docosane (C22) binary mixture and n-triacontane (C30)/n-hexaeosane (C26) binary mixture was studied up to 500MPa by high-pressure differential thermal analysis. The C30/C22 mixture at 0.1 MPa has a eutectic-type phase diagram, with the hexagonal phase appearing just below the melting temperature on the C3o side. The eutectic temperature, Te, is 45.1°C and the eutectic composition lies between 15 and 20 wt% C3o. The hexagonal phase and the low-temperature transition disappear above 100 MPa. The change of the phase diagram with pressure was interpreted by the different pressure dependence of the melting temperature, Tin, of C3o and C22 and that of T~. Pressure dependence of Te was 0.247 K MPa- 1, which is smaller than that of C22 (0.279 K MPa 1) and C3o (0.276 K MPa-1). The C30/C26 mixture has a solid-solution-type phase diagram, showing an almost linear melting curve from the Tm of C3o to the Tm of C22, and the lower critical transition temperature on the hexagonal transition curve at 0.1 MPa. At elevated pressure, the melting curve changes to become downwardly convex and the transition curve moves close to the melting curve.

Посилання на статтю:

Effect of pressure on the phase diagram of binary mixtures of n-alkanes / Chitoshi Nakafuku* and Takeshi Sugiuchi // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 4945-4952.

Effect of pressure on the phase diagram of binary mixtures of n-alkanes - Завантажити.

 

Корисні статті

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.