kpilogo shields

The dielectric and dynamic mechanical relaxation behaviours of the thermoplastic polyimide, NEW-TPI, have been investigated from 150 to 350°C, which spans the glass transition region. Dynamic modulus at 1 Hz is about 2.2 GPa below the glass transition temperature, T~, decreasing to 0.02 GPa in amorphous NEW-TPI, and 0.15 GPa in semicrystalline NEW-TPI, above Tg. Dielectric constant at 10kHz is about 3.21 below Tg, increasing to 3.44 in amorphous NEW-TPI, and 3.33 in semicrystalline NEW-TPI, above Tg. Williams-Landel-Ferry (WLF) plots for amorphous and one representative semicrystalline NEW-TPI were constructed from thermal, dynamic mechanical and dielectric relaxation data but the data could not be fitted to a single master curve. Dielectric relaxation intensity, Ae=es-~, was shown to be structure sensitive above T~. For both semicrystalline and amorphous NEW-TPI, the relaxation intensity decreases as temperature increases. This implies that Ae has the same temperature dependence for the semicrystalline sample compared to the quenched amorphous polymer. This trend is different from that observed in either poly(ether ether ketone) or poly(phenylene sulphide). Our results confirm thermal analysis of NEW-TPI and show that NEW-TPI has a very small amount of tightly bound, or rigid, amorphous material, which relaxes completely within a narrow temperature range just above the Tg of the less tightly bound, or mobile, amorphous material.

Посилання на статтю:

NEW-TPI thermoplastic polyimide: dielectric and dynamic mechanical relaxation / Peter Pengtao Huo and Peggy Cebe // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 696-704.

NEW-TPI thermoplastic polyimide: dielectric and dynamic mechanical relaxation - Завантажити.

 

Корисні статті

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.