kpilogo shields

End-capped poly(p-phenylenebenzobisthiazole) structures containing randomly distributed 2,6-dimethylphenoxy pendants along the rigid-rod backbone were synthesized through the copolycondensation of 2,5-diamino-l,4-benzenedithiol dihydrochloride with terephthaloyl chloride and 2-(2,6-dimethylphenoxy)- terephthaloyl chloride in polyphosphoric acid. End-capping was accomplished through the addition of 2,4,6-trimethylbenzoic acid to the reaction mixture. Through control of reaction stoichiometry, copolymer intrinsic viscosities were limited to 8.6 dl g- ~ (methanesulphonic acid, 30°C) or less. The 2,6-dimethylphenoxy moiety served as a graft site for grafting reactions with 3-phenoxybenzoic acid in a methanesulphonic acid/phosphorus pentoxide medium. Incorporation of the resultant thermoplastic poly(ether ketone) side-chains into the rigid-rod poly(p-phenylenebenzobisthiazole) structures was substantiated through infra-red spectroscopy and analysis of model reactions

Посилання на статтю:

Graft copolymers of rigid-rod polymers as single-component molecular composites / M. Dotrong and M. H. Dotrong // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 726-730.

Graft copolymers of rigid-rod polymers as single-component molecular composites - Завантажити.

 

Корисні статті

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.