kpilogo shields

Miscibility and phase behaviour in blends of poly(p-fluorostyrene) (PpFSt), poly(o-fluorostyrene) (PoFSt), poly(p-chlorostyrene) (PpCISt), poly(o-chlorostyrene) (PoC1St), poly(p-bromostyrene) (PpBrSt) and poly(o-bromostyrene) (PoBrSt) with partially sulfonylated poly(2,6-dimethyl-l,4-phenylene oxide) (SPPO) copolymers [i.e. systems of the type (A),J(CI_rDy),2] have been studied by d.s.c, as a function of temperature and degree of sulfonylation. For all the para-substituted styrene polymers/SPPO blends studied, limited miscibility regimes are found. A miscibility regime is also found for PoFSt/SPPO blends. However, PoC1St and PoBrSt are not miscible with any SPPO. Using the mean-field approach, we have calculated all the pertinent segmental interaction parameters for these blends. In several systems, certain blends have been found to exhibit lower critical solution temperature behaviour

Посилання на статтю:

Miscibility in blends of sulfonylated poly(2,6-dimethyl-1,4-phenylene oxide) (SPPO) with homopolymers of halogen-substituted styrene derivatives / Radivoje Vukovic, Miljenko/ruani6, Grozdana Bogdani6and Vjera Kuresevic // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 1449-1453.

Miscibility in blends of sulfonylated poly(2,6-dimethyl-1,4-phenylene oxide) (SPPO) with homopolymers of halogen-substituted styrene derivatives - Завантажити.

 

Корисні статті

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.