kpilogo shields

Miscibility and phase behaviour in blends of poly(p-fluorostyrene) (PpFSt), poly(o-fluorostyrene) (PoFSt), poly(p-chlorostyrene) (PpCISt), poly(o-chlorostyrene) (PoC1St), poly(p-bromostyrene) (PpBrSt) and poly(o-bromostyrene) (PoBrSt) with partially sulfonylated poly(2,6-dimethyl-l,4-phenylene oxide) (SPPO) copolymers [i.e. systems of the type (A),J(CI_rDy),2] have been studied by d.s.c, as a function of temperature and degree of sulfonylation. For all the para-substituted styrene polymers/SPPO blends studied, limited miscibility regimes are found. A miscibility regime is also found for PoFSt/SPPO blends. However, PoC1St and PoBrSt are not miscible with any SPPO. Using the mean-field approach, we have calculated all the pertinent segmental interaction parameters for these blends. In several systems, certain blends have been found to exhibit lower critical solution temperature behaviour

Посилання на статтю:

Miscibility in blends of sulfonylated poly(2,6-dimethyl-1,4-phenylene oxide) (SPPO) with homopolymers of halogen-substituted styrene derivatives / Radivoje Vukovic, Miljenko/ruani6, Grozdana Bogdani6and Vjera Kuresevic // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 1449-1453.

Miscibility in blends of sulfonylated poly(2,6-dimethyl-1,4-phenylene oxide) (SPPO) with homopolymers of halogen-substituted styrene derivatives - Завантажити.

 

Корисні статті

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.