kpilogo shields

Poly(4,4'-p-phenylenebis[2,6-diphenyl]pyridinium-alt-bisparaphenylene ditetrafluoroborate) and a model compound exhibit fluorescence emission from dilute solutions in dimethylformamide and vitrified samples dispersed in glassy poly(methyl methacrylate). The excitation and emission spectra, excitation polarization spectra and quantum yields for fluorescence were characterized in the dilute solution limit in dimethylformamide. Strong depolarization of the fluorescence was observed in dilute solution. The time-dependent decays of the intensity of the fluorescence were analysed to determine the lifetimes of the singlet excitation. In order to assist in the interpretation of the experiments, the conformations and molecular dynamics were investigated for an isolated dimer in the electronic ground state. The minimum energy conformations were found to be similar to those populated by other ortho-phenyl substituted para-phenylene structures in the solid state. The molecule experiences frequent transitions between rotational isomers that involve changes in dihedral angles in the main chain and between the main chain and pendant phenyl groups. The trajectory shows that there are correlations in these conformational transitions. The depolarization is attributed to an intramolecular non-radiative energy transfer mechanism coupled with frequent conformational changes in the main chain and pendant group torsional angles during the lifetime of the singlet excited state.

Посилання на статтю:

Characterization of rigid rod poly(pyridinium salt)s by conformational analysis, molecular dynamics, and steady-state and time resolved fluorescence / Michael P. Makowski* and Wayne L. Mattice // Polymer. – 1993. – Vol 34. – P. 1606-1612.

Characterization of rigid rod poly(pyridinium salt)s by conformational analysis, molecular dynamics, and steady-state and time resolved fluorescence - Завантажити.

 

Корисні статті

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.