kpilogo shields

Samples of commercial nylon 7 were given different thermal or precipitation histories. Structure and crystallinity were followed by d.s.c., solid-state n.m.r, and attenuated total reflectance Fourier transform infra-red spectroscopy (ATR FTi.r.). Heat of fusion and melting temperature values ranged from 52 to 93 J g-1 and 228 to 242°C, respectively. Surprisingly, annealing did not give material with the greatest heat of fusion although it possessed the highest melting point. Solid-state 13C and z 5 N n.m.r, methods were used to observe the amorphous and crystalline fractions. For example, the amide nitrogens show resonances near 86.5ppm in amorphous domains, near 84ppm in or-crystals and near 89ppm in y-crystals, lSN cross-polarization/magic angle spinning spectra of solution cast samples contained peaks consistent with all three domains in various intensity ratios but with the y-peak being the most intense for most samples. Solid-state 13 C spectra contained peaks which supported the presence of these phases but with the or-phase peaks predominating. Treatment of solution-cast thin films with aqueous KI/I2 gave materials whose n.m.r. spectra contained peaks consistent with these three phases in different ratios than for the initial solution-cast samples. Spectra of the melt crystallized samples contained peaks for amorphous and s-domains only. 13C spin-lattice relaxation (T~) magnetization decays could be fit to two or three exponentials (Tls of hundreds of milliseconds, a few seconds and hundreds of seconds) consistent with semicrystalline polymer behaviour. T~ values for the long-relaxing component ranged from 350 to 23 s for the annealed and precipitated samples, respectively. Amide V bands near 682 cm-1, assigned previously to the or-phase, were present in the ATR FTi.r. spectra of all the samples. However, the chemically treated and solution cast samples contained additional bands at 690 and 620 cm- 1 due to the y-phase. Spectra of quenched samples contained bands not seen in the other spectra

Посилання на статтю:

Structural characterization of nylon 7 by solid-state nuclear magnetic resonance, differential scanning calorimetry and attenuated total reflectance Fourier transform infra-red spectroscopy / C. Gregory Johnson and Lon J. Mathias // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 66-74.

Structural characterization of nylon 7 by solid-state nuclear magnetic resonance, differential scanning calorimetry and attenuated total reflectance Fourier transform infra-red spectroscopy - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Інженер-машинобудівник

Ні для кого не секрет, що при сучасних умовах життя, темпах розвитку промисловості, безперервній автоматизації та оптимізації роботи механізмів та виробничих процесів, великою популярністю та попитом на ринку праці користується професія інженера, особливо інженера-машинобудівника.

Щоб відповісти на питання «Хто такий інженер-машинобудівник?», необхідно розуміти , що несе в собі кожне з цих слів окремо. Інженер – це людина, яка отримала освіту з визначеного фаху. Інженер – це творець техніки. Інженер – це особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем. Тобто, виходячи з цих загальновживаних визначень слова «інженер» зрозуміло, що цій професії може присвятити себе лише людина з неабиякими здібностями, які ґрунтуються на знанні точних наук, логічному мисленні, невичерпному терпінні і постійному бажанні вдосконалювати світ інженерії. Від латини ingenium — здатність, винахідливість, що є свідченням того, що інженером перш за все є людина-думаюча, яка знаходиться в безперервному пошуку відповідей на складні технічні завдання.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.