kpilogo shields

Phenylphosphine oxide-containing poly(arylene ether)s were prepared by the aromatic nucleophilic displacement reaction of a new phenylphosphine oxide-containing bisphenol with activated aromatic difluorides in the presence of anhydrous potassium carbonate in N,N'-dimethylacetamide at 155°C or in sulfolane at 200°C. The phenylphosphine oxide-containing bisphenol was prepared in two steps from bis(4-fluorophenyl)phenylphosphine oxide and 4-methoxyphenol. The polymers exhibited inherent viscosities of 0.574).75dig-~ and glass transition temperatures of 177-213°C. Thermogravimetric analyses showed 5% weight loss in the ranges of 447-471 °C in air and 480-512°C in nitrogen. Unoriented thin films exhibited tensile strengths, moduli and break elongations at 23°C of 8.1-11.1ksi, 275-370ksi and 42-109%, respectively. Limiting oxygen indices of 0.30-0.33 were calculated based on polymer char residues at 850°C in nitrogen. Phenylphosphine oxide-containing poly(arylene ether)s exhibited excellent resistance to an oxygen plasma environment with weight loss rates of one to two orders of magnitude lower than that of Kapton ® HN. The chemistry, and physical and mechanical properties of these polymers, as well as their oxygen plasma resistance, are discussed

Посилання на статтю:

Oxygen plasma resistant phenylphosphine oxide-containing poly(arylene ether)s / J. G. Smith Jr, J. W. Connell* and P. M. Hergenrother // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 2834-2839.

Oxygen plasma resistant phenylphosphine oxide-containing poly(arylene ether)s - Завантажити.

 

Корисні статті

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).