kpilogo shields

A new 4-ethynyl-substituted monomer, bis(4-ethynyl phenyl) 1,4,5,8-naphthalimide (EPNI) was synthesized and characterized. EPNI is a crystalline material which, when thermally polymerized under N 2 in the solid state, yielded a highly crosslinked resin. The progress of polymerization was followed by Fourier transform i.r. spectroscopy, differential scanning calorimetry and wide-angle X-ray diffraction. It was found that EPNI reacted completely thermally to yield an extended polyene structure. Polymer plates were made by solid-state polymerization of EPNI under 4.8 MPa for 1.5 h at 300°C. Because EPNI is ordered and polymerized in the crystalline state, it showed zero polymerization shrinkage (EPNI had the same density as the well consolidated polymer, 1.40gml-1). EPNI polymerized to high conversion in spite of its very rigid matrix, probably because of the localization of its polymerizable ethynyl groups. A plate of polymeric EPNI (PEPNI) with 10% voids had a storage modulus of 2.2GPa at room temperature, a glass transition temperature, T~, of 309°C and a linear coefficient of thermal expansion of 4.28 x 10- 5 K- 1. PEPNI has excellent thermal and thermooxidative stabilities since it retained over 83% of its initial weight after 105 h at 427°C in air

Посилання на статтю:

N,/V-bis(4-ethynyl phenyl) 1,4,5,8-naphthalimide: a new monomer for a high Tg, heat-resistant polymer / Anastasios P. Melissaris and Morton H. Litt // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 3305-3310.

N,/V-bis(4-ethynyl phenyl) 1,4,5,8-naphthalimide: a new monomer for a high Tg, heat-resistant polymer - Завантажити.

 

Корисні статті

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Інженер-конструктор

Хто такий інженер-конструктор? Даним питанням задаються багато людей, які бажають пов'язати своє життя з цією професією. Варто відзначити, що ця професія однією з найбільш високооплачуваних на сучасному ринку праці, яка характеризується високим попитом з боку роботодавців. Інженер-конструктор машинобудування повинен володіти аналітичним складом розуму, підвищеною уважністю до деталей і відповідальним підходом до роботи. Дана діяльність пов'язана з прорахунками і різноманітним обладнанням. Першокласний інженер-конструктор механік володіє також такими рисами характеру, як раціональність і ерудованість. Важливу роль відіграє стресостійкість, адже робочий процес є досить трудомістким і при потребі замовника вимагає готовності швидко вносити зміни в готові креслення.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.