kpilogo shields

Comparative studies on the dynamic and static vulcanization of blends of polyethylene (PE) and ethylene-propylene-diene monomer rubber (EPDM) are reported. The studies were made using a PE/EPDM blend ratio range of 40/60 to 20/80, over which the occurrence of phase inversion was indicated from torque rheometric studies. The state and rate of sulfur cure were varied by use of different appropriate doses of (a) tetramethylthiuram disulfide-mercaptobenzthiazyl disulfide-sulfur (TMTD-MBTS-S) combination as a conventional curative and (b) TMTD-Si69-S combination as a silane curative system. Of the two curative systems, the conventional system imparted measurably higher cure rates. For a particular blend ratio and for a given crosslink density level established in each case, the tensile strength and elongation at break measured at 298 K were higher for vulcanizates obtained statically compared to those obtained dynamically, while the corresponding modulus values followed the opposite trend. High-temperature tensile properties (at 403 K) and hot elongation and hot set values (at 523 K) for the vulcanizates were also evaluated. The property differences for vulcanizates from static and dynamic curing have been explained in the light of differences in the morphology developed

Посилання на статтю:

Thermoplastic elastomers from blends of polyethylene and ethylene-propylene-diene rubber: influence of vulcanization technique on phase morphology and vulcanizate properties / Premamoy Ghosh*, Bibha Chattopadhyay and Achintya Kumar Sen // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 3958-3965.

Thermoplastic elastomers from blends of polyethylene and ethylene-propylene-diene rubber: influence of vulcanization technique on phase morphology and vulcanizate properties - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.