kpilogo shields

Two symmetrical imide diacids were prepared from trimellitic anhydride and two cqco-diamines containing ether linkages, namely 1,8-diamino-3,6-dioxaoctane and 1,12-diamino-4,9-dioxadodecane. Polycondensations in the melt of the imide diacids and diacetyl bisphenols yielded the corresponding series of poly(ester imide)s (PEIs), characterized by an alternating sequence of stiff, aromatic imide units and ether-containing aliphatic spacers. The presence of-O- linkages within the flexible spacers greatly affected the thermal transitions and the thermotropic behaviour of the PEIs. Comparison with homologous PEIs without ether linkages revealed lower glass transition temperatures and a weaker tendency to form liquid crystal mesophases. Only the PEIs from 4,4'-dihydroxybiphenyl showed a regular thermotropic behaviour, as could be proved by optical microscopy with crossed polarizers, by d.s.c, and by synchrotron radiation measurements at variable temperature. These PEIs form layer structures in the solid and liquid state. The textures suggest the formation of a smectic-A phase.

Посилання на статтю:

Liquid crystal polyimides: 17. Thermotropic poly(ester imide)s based on trimellitimide and diamino oligoether spacers / Javier de Abajo and Josó G. de la Campa and Hans R. Kricheldorf* and G. Schwarz // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 5577-5585.

Liquid crystal polyimides: 17. Thermotropic poly(ester imide)s based on trimellitimide and diamino oligoether spacers - Завантажити.

 

Корисні статті

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.