kpilogo shields

We investigated thermal, rheological, morphological and mechanical properties of an in situ composite of poly(ether imide) (PEI) and thermotropic liquid crystalline polymer (TLCP). Ultem 1000 was used as a matrix and Vectra B950 was used as the in situ reinforcing TLCP. Fibre-spinning of the blends was performed on a capillary rheometer. Differential scanning calorimetry thermograms of extruded fibres indicated that the thermal properties of PEI did not change noticeably with the amount of TLCP but thermogravimetric analysis showed that thermal stability of the blend was decreased with the amount of TLCP. Immiscibility was checked with thermal data. The rheological properties of the blends changed remarkably with temperature and composition. The tensile strength and modulus of blend fibre increased with TLCP content and spin draw ratio. The increase of tensile strength was more striking for the fibre of the blend containing more TLCP. Wide angle X-ray patterns suggested that the increase in tensile strength was due to the enhanced molecular orientation and resultant fibrillation of TLCP. A modified Tsai-Halpin equation was used to predict the aspect ratio of microfibrils for these blends. Morphology of the blend showed that PEI/TLCP fibres contained fine fibrils of almost infinite aspect ratio and nearly perfect orientation in the flow direction. The draw ratio effect on the mechanical properties was remarkable at low draw ratio, but levelled off soon. The amount of TLCP influenced the fibril formation. Morphological observation showed the effect of thermal history of the blend and its effect on mechanical performance. The blend showed maximum aspect ratio and aspect ratio change when TLCP content was 25 wt%. TLCP orientation and its steric effect seem to induce the optimum TLCP amount for fibril formation.

Посилання на статтю:

Characterization and processing of blends of poly(ether imide) with thermotropic liquid crystalline polymer / Sangmook Lee, Soon Man Hong, Yongsok Seo, Tae Suk Park,Seung Sang Hwang and Kwang Ung Kim // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 519-531.

Characterization and processing of blends of poly(ether imide) with thermotropic liquid crystalline polymer - Завантажити.

 

Корисні статті

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.