kpilogo shields

Compositions of several high-molecular-weight (>106gmo1-1) water-soluble copolymers have been determined using direct-polarization magic-angle spinning (d.p.m.a.s.) 13C nuclear magnetic resonance (n.m.r.). Comonomers were studied that comprised acrylamide and sodium 3-acrylamido-3-methylbutanoate, sodium 2-acrylamido-2-methylpropanesulfonate, diacetone acrylamide or isopropylacrylamide. A copolymer of sodium 2-acrylamido-2-methylpropanesulfonate and 2-acrylamido-2-methylpropanetrimethylammonium chloride was also included. The technique is rapid and provides copolymer compositional analysis with accuracies close to those obtained by conventional elemental analysis and solution n.m.r, techniques. Spectral resolution is excellent and d.p.m.a.s.n.m.r, allows shorter acquisition times and smaller sample size. The technique is applied to a variety of acrylamide copolymers including polyelectrolytes, polyampholytes and hydrophobically associating polymers. The results are compared to copolymer compositions obtained from elemental analysis and solution 13C n.m.r, spectroscopy

Посилання на статтю:

Water-soluble copolymers: 51. Copolymer compositions of high-molecular-weight functional acrylamido water-soluble polymers using direct-polarization magic-angle spinning 13C nuclear magnetic resonance / J. Kent Newman and Charles k. McCormick // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 935-938.

Water-soluble copolymers: 51. Copolymer compositions of high-molecular-weight functional acrylamido water-soluble polymers using direct-polarization magic-angle spinning 13C nuclear magnetic resonance - Завантажити.

 

Корисні статті

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.