kpilogo shields

A series of syndiotactic polypropylene (s-PP) fractions with constant syndiotacticities and different molecular weights have been studied through differential scanning calorimetry (d.s.c.), wide-angle X-ray diffraction (WAXD) and small-angle X-ray scattering experiments. The molecular weights, molecular weight distributions, syndiotacticities and sequence distributions of this series of fractions have been characterized by gel permeation chromatography, solution nuclear magnetic resonance and Fourier transform infra-red spectroscopy. The equilibrium melting temperature of sufficiently high molecular weight (above 40 000) s-PP with about 94% racemic dyads is 160___ I°C, and the heat of fusion is 8.0_+0.3 kJ mol -x. Overall crystallization rates exhibit a molecular weight dependence and a discontinuity with respect to crystallization temperature for the fractions. The temperature at which this discontinuity happens is at an undercooling of ca. 50°C. Based on nucleation theory, this discontinuity may be recognized as a regime III to regime II transition. With decreasing undercooling (increasing crystallization temperature) and molecular weight, a doubled crystal unit cell along the b axis becomes increasingly dominant during the crystallization. In this unit cell, opposite handedness of the helical chains exists along both the a and b axes (antichiral packing). Double melting peaks can be observed for all fractions in the high to middle undercooling region (AT> 50°C), while only one melting peak can be found in the relatively low undercooling region. Different heating rate experiments after isothermal crystallization in d.s.c, and WAXD indicate that the low-melting crystal may undergo reorganization and melt-recrystallization processes to form the high-melting crystal. During this transformation, doubling of the crystal unit cell along the b axis with an antichiral packing of the chain molecules is obtained

Посилання на статтю:

Crystallization, melting and morphology of syndiotactic polypropylene fractions: 1. Thermodynamic properties, overall crystallization and melting / Jonahira Rodriguez-Arnold, Anqiu Zhang and Stephen Z. D. Cheng // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 1884-1895.

Crystallization, melting and morphology of syndiotactic polypropylene fractions: 1. Thermodynamic properties, overall crystallization and melting - Завантажити.

 

Корисні статті

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

Інженер-машинобудівник

Ні для кого не секрет, що при сучасних умовах життя, темпах розвитку промисловості, безперервній автоматизації та оптимізації роботи механізмів та виробничих процесів, великою популярністю та попитом на ринку праці користується професія інженера, особливо інженера-машинобудівника.

Щоб відповісти на питання «Хто такий інженер-машинобудівник?», необхідно розуміти , що несе в собі кожне з цих слів окремо. Інженер – це людина, яка отримала освіту з визначеного фаху. Інженер – це творець техніки. Інженер – це особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем. Тобто, виходячи з цих загальновживаних визначень слова «інженер» зрозуміло, що цій професії може присвятити себе лише людина з неабиякими здібностями, які ґрунтуються на знанні точних наук, логічному мисленні, невичерпному терпінні і постійному бажанні вдосконалювати світ інженерії. Від латини ingenium — здатність, винахідливість, що є свідченням того, що інженером перш за все є людина-думаюча, яка знаходиться в безперервному пошуку відповідей на складні технічні завдання.

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.