kpilogo shields

Eudragit E, a copolymer of N,N-dimethylaminoethyl methacrylate and neutral methacrylic acid esters, has been found to form sixmembered cyclic anhydrides via intramolecular ester condensation by a heating process only, without adding any catalyst or initiator. A novel reflectance Fourier transform infrared microspectroscopy system equipped with differential scanning calorimetry (FTIR/DSC) was used to determine the thermal-dependent anhydride formation of Eudragit E film. The anhydride-related IR peaks at 1801, 1763 and 1007 cm -¹ appeared from 180°C and increased with the heating temperature, while the peaks at 2820 and 2770 cm -¹ for the dimethylamino group reduced gradually with the increase of temperature, strongly suggesting that the anhydride formation by ester condensation started above 180°C. The appearance of peaks at 1801 and 1763 cm -¹ not only illustrates the asymmetric and symmetric stretching vibration mode of the carbonyl group existing in the anhydride structure, but also exhibits the formation of six-membered cyclic anhydrides during the heating process. Moreover, the higher peak intensity ratio of 1763 cm -¹/1801 cm -¹ also reveals the predominant role of intramolecular ester condensation in anhydride formation in Eudragit E film.

Посилання на статтю:

Polymer Communication Formation of six-membered cyclic anhydrides by thermally induced intramolecular ester condensation in Eudragit E film / Shan-Yang Lin, Hui-Ling Yu, Mei-Jane Li // Polymer. – 1999. – N 40. – P. 3589–3593.

Polymer Communication Formation of six-membered cyclic anhydrides by thermally induced intramolecular ester condensation in Eudragit E film - Завантажити.

 

Корисні статті

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.