kpilogo shields

A series of new soluble poly(amide-imide)s were prepared from the diimide-dicarboxylic acid, 3,3 0 ,5,5 0 -tetramethyl-2,2-bis[4-(4-trimellitimidophenoxy)phenyl]propane (TBTPP), with various diamines by the direct polycondensation in N-methyl-2-pyrrolidinone using triphenyl phosphite and pyridine as condensing agents. The new diimide-dicarboxylic acid TBTPP bearing isopropylidene and methyl-substituted arylene ether units was synthesized by the condensation reaction of 3,3 0 ,5,5 0 -tetramethyl-2,2-bis[4-(4-aminophenoxy)phenyl]propane with trimellitic anhydride. All the polymers were obtained in quantitative yields with inherent viscosities of 0.58-1.03 dl g ⫺1. The polymers were amorphous and most of them were readily soluble in aprotic polar solvents such as N-methyl-2-pyrrolidinone, N,N-dimethylacetamide, and N,N-dimethylformamide, as well as in less polar solvents such as dimethyl sulfoxide, m-cresol, pyridine and g-butyrolactone, and also even in tetrahydrofuran. The glass transition temperatures of the polymers were determined by the differential scanning calorimetry (DSC) method and were in the range 240–278°C. These polymers were stable up to 450°C and lose 10% weight in the range of 454–484°C and 448–482°C in nitrogen and oxygen, respectively. The polymer films had a tensile strength range of 98–122 MPa and a initial modulus range of 2.7– 3.8 GPa.

Посилання на статтю:

Synthesis and properties of new soluble poly(amide-imide)s from 3,3 0 ,5,5 0 -tetramethyl-2,2-bis[4-(4-trimellitimidophenoxy)phenyl]propane with various diamines / Der-Jang Liaw, Been-Yang Liaw, Yuh-Shuh Chen // Polymer. – 1999. – N 40. – P. 4041–4047.

Synthesis and properties of new soluble poly(amide-imide)s from 3,3 0 ,5,5 0 -tetramethyl-2,2-bis[4-(4-trimellitimidophenoxy)phenyl]propane with various diamines - Завантажити.

 

Корисні статті

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Інженер-машинобудівник

Ні для кого не секрет, що при сучасних умовах життя, темпах розвитку промисловості, безперервній автоматизації та оптимізації роботи механізмів та виробничих процесів, великою популярністю та попитом на ринку праці користується професія інженера, особливо інженера-машинобудівника.

Щоб відповісти на питання «Хто такий інженер-машинобудівник?», необхідно розуміти , що несе в собі кожне з цих слів окремо. Інженер – це людина, яка отримала освіту з визначеного фаху. Інженер – це творець техніки. Інженер – це особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем. Тобто, виходячи з цих загальновживаних визначень слова «інженер» зрозуміло, що цій професії може присвятити себе лише людина з неабиякими здібностями, які ґрунтуються на знанні точних наук, логічному мисленні, невичерпному терпінні і постійному бажанні вдосконалювати світ інженерії. Від латини ingenium — здатність, винахідливість, що є свідченням того, що інженером перш за все є людина-думаюча, яка знаходиться в безперервному пошуку відповідей на складні технічні завдання.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?

ВНЗ України

Вища освіта є невід'ємним елементом перспективного кар'єрного росту, тому перед кожним абітурієнтом виникає проблема, в які інститути подавати документи. Варто відзначити, що в Україні існує велика кількість вузів. Всі навчальні заклади поділяються на державні та приватні, пропонуючи різноманітні освітні програми по різних профілів. Щоб пошук інститутів дав задовільні результати, слід визначитися з найбільш прийнятними спеціальностями. Також підбір університету передбачає вибір підходящої форми навчання, наявність високої акредитації у вузу і рівень його престижності.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).