kpilogo shields

The synthesis and characterisation of novel polyfunctional N-glycidyl epoxies are reported. N,N 0 -Bis(3-chloro-2-hydroxypropyl)-1,2,3,4tetrahydroquinoxaline underwent condensation with formaldehyde at the 6- and 7-positions to provide a mixture of the 6,6 0 -methylene and 6,6 0 /7,7 0 -dimethylene condensation products and oligomers, which were readily converted to the corresponding epoxy compounds. The product composition depended on the molar ratio of formaldehyde employed in the expected way. Enriched 13C n.m.r. spectra indicated that condensation was not completely exclusive to the 6 and 7 positions, and this was confirmed by employing N,N 0 -bis(3-chloro-2-hydroxypropyl)-1,2,3,4-tetrahydro-6-methylquinoxaline in the condensation reaction. The effect of some other substituents and a more limited exercise with the 2,3,4,5-tetrahydro-1H-1,5-benzodiazepine ring are also described. Mixed coupled systems were prepared by condensing N,N 0 -bis(3-chloro-2-hydroxypropyl)-1,2,3,4-tetrahydroquinoxaline in the presence of N,N-bis(3-chloro-2-hydroxypropyl)-3-chloroaniline and N,N-bis(3-chloro-2-hydroxypropyl)-3,5-dichloroaniline, and simple physical blends were prepared by mixing 6,6 0 -methylene[N,N 0 (2,3-epoxypropyl)-1,2,3,4-tetrahydroquinoxaline] with the corresponding dichloro and tetrachloro derivatives of bis[N,N-bis(2,3-epoxypropyl)-4-aminophenyl]methane. The glass transition temperatures and water absorptions of castings prepared from the diamine-cured epoxies are given. The effect of hygrothermal and oxidative aging on the interlaminar shear strength of the most promising systems as the matrix component in unidirectional carbon fibre reinforced composites showed no significant improvement over current high performance composites.

Посилання на статтю:

Epoxy resins based on the 1,2,3,4-tetrahydroquinoxaline and the 2,3,4,5-tetrahydro-1H-1,5-benzodiazepine ring systems / James Davies, Peter Johncock, David A. Jones // Polymer. – 1999. – N 40. – P. 4897–4906.

Epoxy resins based on the 1,2,3,4-tetrahydroquinoxaline and the 2,3,4,5-tetrahydro-1H-1,5-benzodiazepine ring systems - Завантажити.

 

Корисні статті

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Що таке КПІ?

На сьогоднішній день багатьох випускників, ще недавно – школярів, цікавить наступне питання – куди поступити, куди піти навчатися? В нашій країні є дуже багато ВНЗ, які пропонують свої послуги з підготовки і навчання студентів. Одним з таких ВНЗ є Київський політехнічний інститут (КПІ).

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.