kpilogo shields

З Днем Незалежності!

Україна йшла до своєї незалежності довго і важко. Тож день 24 серпня 1991 року став символом початку нової ери в історії нашого народу, віхою, з якої розпочався відлік поступу в майбутнє суверенної, вільної України. Адже бути вільним означає бути господарем своєї долі, своєї землі, бути творцем власного життя!

Право бути державою Україна виборювала у важкій боротьбі за власний суверенітет і незалежність. І сьогодні її кращі сини й доньки продовжують цю боротьбу на Сході України.

Слова нашого гімну «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» тепер сприймаються не просто як поетична риторика – вони набули жорстокої реальності. Щодня свої душі й тіла кладуть за Вкраїну наші співгромадяни. Серед них – і студенти та співробітники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Двоє з семи наших загиблих стали Героями України посмертно. Вічна їм слава і пам’ять!

Цьогорічне свято Дня Незалежності – це нагода згуртуватися, можливість відчути поруч плече друга і ще раз пересвідчитися у нашій єдності, в тому, що ніхто і ніщо не змусить наш народ скоритися. Що Україна є і буде незалежною!

Передумови для розквіту незалежної України створено спільною працею багатьох поколінь українців. Подальша її доля залежить від нашої стійкості і наполегливості.

Я бажаю кожному з вас мира і добра. А значить – Перемоги і віри в щасливу долю України! Міцного вам і вашим сім’ям здоров’я, добробуту і здійснення усіх ваших мрій і сподівань!

З Днем Незалежності, дорогі друзі!

Додати коментар