kpilogo shields

15.04.2019 о 9-00 в аудиторії 201/1 для студентів 4 курсу кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування будуть проведені загальні збори щодо проходження практики. При собі обов’язково мати роздруковані щоденники. Явка обов’язкова.

Рекомендації по виконанню звіту з практики за посиланням.

Детальніше...  

Наказ про затвердження тем і керівників дисертацій випускників освітньо-кваліфікаційного рівня магістр у 2018/2019 навчальному році можна скачати за посиланням.

Детальніше...  

За результатами моніторингу сайтів кафедр університету за січень 2019 року сайт кафедри ХПСМ у рейтингу Webometrics 6-й раз поспіль зайняв перше місце!

У рейтингу сайтів враховувалися такі параметри:

  • Індексація сайту пошуковою системою Google;
  • Кількість посилань на сайт у мережі Інтернет;
  • Цитованість праць з сайту у системі Google Scholar.

Детальніше...  

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічного факультету, заслуженим винахідником України Ігорем Олеговичем Мікульонком.

Детальніше...  

Починається вступ на кафедру військової підготовки. Заходь на http://kvp.kpi.ua/ щоб дізнатись більше.

Детальніше...  

photo 2019 02 22 11 39 2421 лютого кафедру ХПСМ відвідали учні Остерської гімназії. Один день учні побули студентами КПІ, відвідали бібліотеку, яка вразила своїм дизайном та масштабом. Учням продемонстрували можливості 3D-друку, комп'ютерного дизайну та моделювання.

Детальніше...  

Указом Президента України авторському колективу з інженерно-хімічного факультету присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Детальніше...  

16 лютого 2019 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків.

Детальніше...  

ООО «Зенитек» поставляет расширенный ряд универсального оборудования под собственной торговой маркой ZENITECH. Ассортимент ZENITECH охватывает самые популярные направления промышленной индустрии.

Детальніше...  

За вагомий внесок у розвиток наукової, організаційної, навчально-методичної та виховної роботи та з нагоди 80-річчя від дня заснування в Київському політехнічному інституті інженерно-хімічного факультету, нижчезазначені науково-педагогічні працівники кафедри ХПСМ були нагороджені Почесною грамотою Вченої ради університету:

Детальніше...