kpilogo shields

15 грудня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків.

Детальніше...  

За результатами моніторингу сайтів кафедр університету за жовтень 2018 року сайт кафедри ХПСМ у рейтингу Webometrics п'ятий раз поспіль зайняв перше місце!

У рейтингу сайтів враховувалися такі параметри:

  • Індексація сайту пошуковою системою Google;
  • Кількість посилань на сайт у мережі Інтернет;
  • Цитованість праць з сайту у системі Google Scholar.

Детальніше...  

Уточнені вимоги до оформлення магістерських дисертацій ОПП: титульний лист, завдання і вимоги до відгуку керівника. Завантажити за посиланням.

Детальніше...  

6 грудня студенти 4-го курсу групи ЛП-51-1 та ЛП-51-2 разом з завідувачем лабораторіями Швачко Д.Г. та провідним інженером Гур'євой Л.Н. відвідали ICM Холдинг. Компанія спеціалізується на виробництві пластикових збірних моделей. Замкнутий технологічний цикл на основі лиття під тиском дозволяє виготовляти будь-які вироби з полімерних матеріалів.

Детальніше...  

05.12.2018 об 14:15 в аудиторії 201/2 для студентів та кураторів 6 курсу кафедри хімічного, полімерного і силікатного машинобудування буде проведений передзахист МД.

Детальніше...  

6 листопада відбулася підсумкова конференція XIІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу.

Детальніше...  

Про проведення контролю виконання дисертацій і підготовки до захисту:

Детальніше...  

01.11.2018 відбудеться день відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського. Захід включає в себе екскурсію основними пам'ятками університету, свіжі новини стосовно вступу до ВНЗ, порядку подачі документів, вступу на факультет довузівської підготовки та багато іншої, цікавої для абітурієнта і не тільки, інформації.

Детальніше...  

За результатами конкурсу стартапів VII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» у фінал вийшла розробка "Склобазальтопластикова тара д ля пакування, зберігання і транспортування боєприпасів" викладачів кафедри ХПСМ Колосова О.Є. та Сівецького В.І., яка була опублікована у каталозі за посиланням.

Детальніше...  

Студентам 6 курсу груп ЛП-71мп, ЛУ-71мп, ЛП-з71мп необхідно 16 жовтня терміново з'явитися до своїх керівників дипломних проектів. 18 жовтня о 14:15 в 201/1 буде проходити захист практики.

Детальніше...