kpilogo shields

Конференция6-7 червня 2019 р. на кафедрі ХПСМ відбулася IX Всеукраїнська науково-практична конференція "ЕФЕКТИВНІ ПРОЦЕСИ ТА ОБЛАДНАННЯ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ ТА ПАКУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ".

Тези доповідей можна завантажити за посиланням.

Детальніше...  

5 червня 2019 року в аудіторії та лабораторії кафедри ХПСМ завітали учні 9-10 класів та представники МАН України із Літньої школи «KPIcamp». Викладачі та науковці кафедри продемонстрували майбутнім студентам сучасно облаштовану лабораторію пакувальної техніки, роботу навчального 3D-прінтера, та подарували учням невеличкі сувеніри на згадку, вироблені на цих навчально-наукових пристроях.

Детальніше...  

Указом Президента України доценту кафедри ХПСМ Івіцькому І.І. присуджено премію Президента України для молодих учених "Створeння інноваційних комп'ютeрно-інтeгрованих технологічних комплексів для отримання інтелектуальних полімерних та силікатних композиційних матеріалів".

Детальніше...  

Наказ про затвердження тем та керівників дипломного проектування завантажити за посиланням.

Детальніше...  

20.05.2019 о 12-20 в аудиторії 201/1 для студентів 4 курсу кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування буде проводитись захист практики.

Детальніше...  

15.04.2019 о 9-00 в аудиторії 201/1 для студентів 4 курсу кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування будуть проведені загальні збори щодо проходження практики. При собі обов’язково мати роздруковані щоденники. Явка обов’язкова.

Рекомендації по виконанню звіту з практики за посиланням.

Детальніше...  

Наказ про затвердження тем і керівників дисертацій випускників освітньо-кваліфікаційного рівня магістр у 2018/2019 навчальному році можна скачати за посиланням.

Детальніше...  

За результатами моніторингу сайтів кафедр університету за січень 2019 року сайт кафедри ХПСМ у рейтингу Webometrics 6-й раз поспіль зайняв перше місце!

У рейтингу сайтів враховувалися такі параметри:

  • Індексація сайту пошуковою системою Google;
  • Кількість посилань на сайт у мережі Інтернет;
  • Цитованість праць з сайту у системі Google Scholar.

Детальніше...  

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічного факультету, заслуженим винахідником України Ігорем Олеговичем Мікульонком.

Детальніше...  

Починається вступ на кафедру військової підготовки. Заходь на http://kvp.kpi.ua/ щоб дізнатись більше.

Детальніше...