kpilogo shields

images001

Під керівництвом проф. Панова Є.М., доц. Васильченка Г.М., Шиловича І. для Запорізького алюмінієвого комбінату проведено комп'ютерне моделювання температурних і деформаційних полів електролізера ОА-300 кА та його металевого кожуха, що дозволило удосконалити конструкцію та підвищити термін міжремонтних періодів.

Детальніше...  

images002Під керівництвом проф. Федоткіна І.М., доц. Коваленка І.В., доц. Тимоніна О.М. розроблені і впроваджені у виробництво енергозберігаючі роторно-пульсаційні, кавітаційні та інші змішувачі, призначені для здійснення процесів диспергування та гомогенізації у хімічній, лакофарбовій та харчовій промисловостях.

Детальніше...  

images003Під керівництвом проф. Сівецького В.І., пр.н.сп. Колосова О.Є. та с.н.с. Філатова О.М. розроблені технологіі для виготовлення композиційних матеріалів, зокрема, конструкційного звукотеплоізоляційного пінобетону зниженої щільності для ВАТ «Київміськбудматеріали», а також для просочування волокнистих наповнювачів полімерними зв”язуючими для КЗПМ (м.Бровари) та УкрНДІТМ (м. Дніпропетровськ).

Детальніше...  

images004Під керівництвом проф. Сахарова О.С., Гондляха О.В. розроблений програмний комплекс для моделювання нелінійного деформування та руйнування конструктивних елементів технологічного устаткування хімічної та інших промисловостей.

Детальніше...  

image005Для ВАТ УкрНДІпластмаш і СКБ ВАТ завод "Більшовик" (м. Київ) під керівництвом проф. Сівецького В.І., доц. Пристайлова С.О., Сідорова Д.Е., Сокольського О.Л. розроблено програмне забезпечення для тривимірного моделювання та автоматизованого проектування робочих органів екструзійного та пластикаційно-змішувального полімерного устаткування і серія статичних, динамічних і комбінованих змішувачів.

Детальніше...  

images006Під керівництвом проф. Сахарова О.С. та доц. Щербини В.Ю. розроблена тривимірна математична модель і здійснено чисельне моделювання вихрових стохастичних процесів в циклонах та запічних теплообмінниках обертових печей для ВАТ «Насосенергомаш» (м. Суми) та Асоціації «Укрцемент».

Детальніше...