kpilogo shields

Thermoreversible polymer gel electrolytes with ionic conductivities in the region of 10-3 S cm-1 (even at -20°C) have been prepared from a variety of commercially available polymers and organic solvents by gel casting from high-temperature solutions at polymer/solvent ratios down to 10/90. Lithium trifluoromethanesulfonate has been incorporated as the ionic species necessary for conduction. A typical gel has polymer/solvent in mass ratio 40/60 and has salt incorporated to give an active O/Li ratio of 12/1. In general, the dynamic modulus (G') of these gels is in excess of 10 s Pa at low strain, but decreases rapidly with increasing strain amplitude despite remaining approximately constant with strain rate. This drop in modulus, which is attributed to breakdown of the gel network, is completely recoverable. In particular, one polymer, poly(vinylidene fluoride), was studied in detail. Gels made from this polymer formed self-supporting transparent films. The incorporation of lithium trifluoromethanesulfonate changed the crystal structure and decreased the solvent evaporation rate, at elevated temperatures, of poly(vinylidene fluoride) gels made with tetraethylene glycol dimethyl ether. Ionic conductivities of liquid electrolytes (dimethylformamide with lithium trifluoromethanesulfonate) and corresponding gels (dimethylformamide, lithium trifluoromethanesulfonate and poly(vinylidene fluoride)) suggest that there is no interaction between salt and polymer in these gels, although this is still under investigation

Посилання на статтю:

Thermoreversible polymer gel electrolytes / A. M. Voice, J. P. Southall, V. Rogers, K. H. Matthews, G. R. Davies,J. E. Mclntyre* and I. M. Ward // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 3363-3372.

Thermoreversible polymer gel electrolytes - Завантажити.

 

Корисні статті

Хто такий інженер

Інженер - професія нелегка, але одночасно з цим дуже цікава і захоплююча. Адже інженер це людина, у якого народжуються в голові нові ідеї і тому він здатний винаходити.

У багатьох виникає питання: хто такі інженери? Інженер (франц. Ingénieur) - фахівець з вищою технічною освітою. Спочатку інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилося в XVI столітті в Голландії, застосовано до сфери будівництва мостів і доріг, потім інженери з'явилися в Англії, а потім в інших країнах.

Як стати інженером?

Кожна людина в процесі свідомого життя стикається з проблемою вибору професії. Найбільш актуальною ця проблема є для учнів старших класів – випускників, які добровільно або примусово здають шкільні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами чого приймають участь в конкурсному відборі на навчання у ВНЗ. Щоб обрана професія не стала важким випробовуванням, потрібно ще у шкільні роки зважити всі «за» і «проти», оцінити свої здібності, схильності, можливості.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Хімічне машинобудування

Хімічне машинобудування багатопрофільна галузь машинобудування, що поєднує в собі природні та експериментальні науки (наприклад, фізика і хімія), разом з науками про життя (наприклад, біологія, мікробіологія та біохімія). Математику та економіку вокористовують для розробки, перетворення, транспортування, управління виробничими процесами, які перетворюють сировину в цінні продукти.

Інженер-механік

Інженер-механік (від лат. Ingenium – талант, обдарованість, і mēchanicus – механік) – це технічний чи технологічний фахівець з вищою освітою, який застосовує отримані знання для конструювання, проектування, моделювання та експлуатації машин, апаратів та технічного обладнання в різних галузях сільського господарства та технічного виробництва. Першими з інженерів були саме механіки; вони розробляли і збирали різноманітні машини і механізми, в яких використовували принципи і закони механіки.