kpilogo shields

Polymorphism in poly(aryl ether ketone)s (PEKs) has been studied by X-ray diffraction as a function of the chemical structure and the crystallization conditions, Two types of chemical variations were investigated: (1) the molar ratio of the keto/ether linkages (expressed as % ketone linkages) was varied from 33 to 67% using the wholly 1,4-substituted forms of poly(aryl ether ether ketone) (PEEK), PEK, poly(aryl ether ketone ether ketone ketone) (PEKEKK) and poly(aryl ether ketone ketone) (PEKK) and (2) the partial replacement of 1,4-substituted phenyl residues with their 1,3-substituted counterparts of PEKK and PEKEKK. As-polymerized polymers and materials prepared by melt crystallization, cold crystallization and crystallization induced by exposure to methylene chloride (solvent crystallization) were used. For all of the polymers investigated, the conventional structure, known as form 1, was observed in samples prepared by melt crystallization. In contrast, for polymers crystallized under one of the other conditions, the second polymorph, known as form 2, was sometimes observed. The occurrence of form 2 was found to be dependent on chain stiffness, which was systematically modified by changing the 1,3-substituted/1,4-substituted isomer ratio and/or by changing the ether/keto linkage ratio and molecular mobility during crystallization. With the increase of chain stiffness and the decrease of crystallization mobility, the ability to form the second polymorph was significantly enhanced. Polymorphism in poly(aryl ether ketone)s may be due to the nucleation control: the stable, form 1 phase has a slower nucleation rate, and thus a higher crystal surface free energy than the metastable form 2 phase

Посилання на статтю:

Polymorphism in poly(aryl ether ketone)s* / KennCorwin H. Gardner, Benjamin S. Hsiao and Katherine L. Faron // Polymer. – 1994. – Vol 35. – P. 2290-2295.

Polymorphism in poly(aryl ether ketone)s* - Завантажити.

 

Корисні статті

Комп'ютер для інженера

У сучасному світі комп'ютери дуже поширені. Складно уявити людину, не знайому з цим поняттям. Багато професій зобов'язані своїм виникненням саме комп'ютеру, вони б просто не з'явилися без створення електронно-обчислювальної техніки.

І хоча відносно недавно, на початку XX століття, комп'ютери були розкішшю і використовувалися лише для самих складних розрахунків, у наш час комп'ютери та комп'ютерна техніка дуже глибоко інтегрувалися у наше життя. Сучасне людство залежить від комп'ютерів, що викликає подиву, якщо розглянути, коли і в яких випадках вони використовуються.

Полімерні матеріали

Полімер це велика молекула, або макромолекула, котра складається з багатьох субодиниць. Через їх широкий спектр властивостей, синтетичні і природні полімери відіграють найважливішу і всюдисущу роль в повсякденному житті. Полімери в діапазоні від знайомих синтетичних пластмас, таких як полістирол природний біополімер, таких як ДНК і білки, які є основоположними для біологічної структури і функцій. Полімери, як природні і синтетичні, створюються за допомогою полімеризації багатьох малих молекул, відомих як мономери.

Рейтинг вищих навчальних закладів

На даний час в світі існує маса університетів з дуже великою кількістю кваліфікацій, спеціальностей та спеціалізацій. Одні з них більш престижні університети, інші менш.

Рейтинг вищих навчальних закладів переписується щорічно, в зв'язку з тим, що всі прагнуть стати краще в освіті, вдосконалитися в технологіях і підвищити свій рівень акредитації. Рейтинг навчальних закладів варіюється в залежності від предметної області, це природничі науки і математика, техніка/технологія і інформатика, життя і сільськогосподарська наука, клінічна медицина і фармація, соціальні науки.

Вибір професії

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з вибором, який найсильніше вплине на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії та вибір вищої освіти. Закінчуючи школу, молоді люди стикаються з величезним вибором професій та спеціальностей: інженер, економіст, юрист, менеджер, маркетолог, логіст, фінансист і т.д. При цьому навколо можна чути безліч стереотипних фраз: "Юристи багато заробляють", "Фінансисти працюють з грошима, тому у них хороші зарплати", "Маркетолог - основний людина в будь-якому бізнесі", а часом і просто без обґрунтування - "Менеджер - це круто ". Часом, такі "поради" впливають на вибір професії.

Види та функції сучасної упаковки

Різноманітна упаковка щільно увішла у життя кожної людини. На полицях магазинів, в інтер'єрах помешкань можна побачити десятки пляшочок, коробок, аерозольних болончиків. Термін існування упаковки в нашому житті може продовжуватися від кількох хвилин до кількох років. Що ж таке сучасна упаковка? Чому вона займає стільки місця в нашому житті?