kpilogo shields

Розглянуто шляхи удосконалення екструзійних головок для виготовлення довгомірних полімерних виробів, та запропоновано технічне рішення.

Детальніше...  

В роботі проведений аналіз процесу переробки вторинної полімерної сировини. Представлені шляхи зниження кількості полімерних відходів, та напрямки отримання полімерів, що розкладаються.

Детальніше...  

Описан способ переработки ПЭТ-тары, который отличается высоким уровнем безопасности по сравнению с известными способами избавления от пластиковых отходов.

Детальніше...  

Запропоновано модернізацію екструзійної головки в черв’ячному пресі, яка полягає у підвищенні якості одержаних виробів і усуненні застійних зон.

Детальніше...  

Розглянута доцільність застосування вдосконаленого механізму змикання напівформ прес-форми, яка веде до збільшення кількості гнізд прес-форми без суттєвого збільшення енергоємності і габаритів

Детальніше...  

Показано перспективні галузі отримання деталей з полімерів методом 3D-друку. Розглянуто основні переваги цього методу.

Детальніше...  

В статті розглянуті основні принципи проектування прес-форм для лиття під тиском. Особлива увага приділяється уточненню розмірів прес-форм.

Детальніше...  

Описано призначення та принцип роботи барботера в черв’ячній машині

Детальніше...  

Показано конструктивний варіант розв’язання проблеми виробництва труб різного розміру без заміни формуючої голівки.

Детальніше...  

Описано принципи вибору і обґрунтування режимних параметрів формування реактопластичних композиційно-волокнистих матеріалів.

Детальніше...